M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Ślub umierającego Jakuba z Kasią to oszustwo! Karski nie wybaczy ukochanej? - ZDJĘCIA

W 1700 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw szokująca prawda o ślubie umierającego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) z Kasią (Paulina Lasota). Okazuje się, że ceremonia w szpitalu, przy łóżku umierającego Karskiego, to jedno wielkie oszustwo! Jak zareaguje śmiertelnie chory na agresywną białaczkę detektyw, kiedy usłyszy, że jego małżeńska przysięga z ukochaną, to jedno wielkie przedstawienie i zwykła "lipa"? Zdradzamy całą prawdę o szokującej wolcie w 1700 odcinku "M jak miłość"! Zdjęcia ze ślubu zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" umierający Jakub pozna cała prawdę o swoim ślubie z Kasią! Śmiertelnie chory Karski usłyszy od ukochanej wyznanie, że ceremonia przy jego szpitalnym łóżku nie była prawdziwa. Czy Kuba wybaczy ukochanej, która okazała się miłością jego życia? Istnieje szansa, że tak, jeżeli dowie się, dlaczego to zrobiła...

"M jak miłość": Jakub po "ślubie" z Kasią zacznie wracać do zdrowia!

Cudowna wiadomość w 1700 odcinku "M jak miłość" będzie taka, że Jakub zacznie wracać do zdrowia. I tylko dlatego, że Karski odzyska siły, Kasia zdecyduje się wyznać mu prawdę o "ślubie", którego nie było. Jak zareaguje osłabiony straszną chorobą detektyw na wieść o takim oszustwie?  

Kasia wyzna w 1700 odcinku "M jak miłość" ukochanemu, że w rzeczywistości nie wzięli prawdziwego ślubu, a ceremonia miała uratować mu życie. Skoro wszystkie próby leczenia zawiodą zostanie tylko jedna szansa, że miłość pokona białaczkę Kuby. Karski wzruszy się, kiedy się dowie, do czego zdolna jest jego narzeczona, aby uratować mu życie. Czy Kuba przeżyje i zobaczymy jego prawdziwy ślub z Kasią? 

Nie przegap: Tragedia w M jak miłość. Zdradzona Magda w żałobie! Andrzej odszedł do Julii i została całkiem sama - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin wypełni ostatnią wolę Jakuba. Zajmie się Kasią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze