M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Julia po stracie dziecka oskarży Andrzeja! Aż włos się jeży, co będzie wyprawiała ta wariatka

W 1699 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) wyląduje u psychiatry, a następnie oskarży Andrzeja (Krystian Wieczorek) o stratę dziecka! Aż strach, co będzie wyprawiała kobieta, która przez długi czas udawała tę miłą i ciepłą i "dawała Budzyńskiemu wybór". W 1699 odcinku "M jak miłość" z przymilnej kochanki Julia zmieni się w potwora, a może wreszcie pokaże prawdziwą twarz? Co zrobi Andrzej, kiedy "zostanie postawiony pod ścianą" przez kochankę, która już rozbiła jego małżeństwo z ukochaną Magdą (Anna Mucha)?

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku "M jak miłość" pierwsza zaatakuje Andrzeja Sylwia (Hanna Turnau). To ona załatwi przyjaciółce po znajomości wizytę psychiatry, bo zorientuje się, że Malicka po stracie dziecka wpadła w depresję. Jak informuje swiatseriali.interia.pl, później Sylwia wybierze się prosto do kancelarii Andrzeja i urządzi mu karczemną awanturę w obecności Anity (Melania Grzesiewicz).

"M jak miłość": skandal w kancelarii Andrzeja! 

- Jesteś pieprzonym gnojkiem! - Sylwia zacznie wrzeszczeć na Budzyńskiego w 1699 odcinku "M jak miłość". - Julia potrzebuje pomocy, twojej pomocy! Jeśli tak dalej pójdzie, wpadnie w głęboką depresję. Była u niej dzisiaj psychiatra. Nie można jej teraz zostawić samej, a ty masz to gdzieś! 

- Jest mi naprawdę bardzo przykro, współczuję Julii z całego serca... i staram się ją wspierać. Ale nie zawsze jestem w stanie. Mam też własne sprawy i problemy... - Andrzej spróbuje spokojnej obrony.

- Ojej, to straszne... Taki jesteś biedny... - Sylwia zadrwi z Budzyńskiego.

- Nie wiedziałem, że z Julią jest aż tak źle... 

- No to już wiesz!

Julia w "M jak miłość": To dziecko było dla ciebie tylko problemem!

Po tej awanturze w 1699 odcinku "M jak miłość" Andrzej wybierze się do Julii. Zrobi to na własną zgubę, bo okaże się, że ze słodkiej, uroczej koleżanki nie został nawet ślad, a z Malickiej wyjdzie "potwór". Roztrzęsiona kobieta prawie rzuci się na Andrzeja i wygarnie mu wszystkie "winy".  Julia zarzuci nawet Andrzejowi, że tak naprawdę nigdy nie chciał ich dziecka!

- Rozumiem, przez co przechodzisz, dla mnie to też... - Andrzej będzie ostrożnie dobierał słowa jak do osoby psychicznie chorej. - Obiecuję, że będę cię wspierał, jak tylko będę mógł...

- W kółko to powtarzasz, jak jakaś pieprzona papuga! Ale zostawiłeś mnie z tym wszystkim samą! I nie kłam! Wiem, że to, co się stało, jest ci na rękę. Przestań w końcu udawać! Od początku to dziecko było dla ciebie tylko problemem! - wykrzyczy Julia Andrzejowi prosto w twarz.

Czy ta obrzydliwa seks afera, której prawdziwą ofiarą została Magda, zakończy się w sądzie? Przekonamy się, śledząc wątek od 1699 odcinka "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1701: Okrutna prawda o śmierci rodziców Nadii wyjdzie na jaw. Córka Budzyńskich zamieszka na zawsze w siedlisku 

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Najnowsze