M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Lilka wyzna Mateuszowi miłość! Ucieknie z Warszawy i zniknie bez śladu – ZDJĘCIA

W 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) wyzna Mateuszowi (Krystian Domagała), że go kocha! To szokujący rozwój wypadków, który zapoczątkuje brutalny napad jej kochanka w bistro odcinek wcześniej. Jeszcze niedawno Mateusz chciał się zabić, bo ukochana Lilka rzuciła go dla bogacza Ethana (Paweł Roman). Ale w 1698 odcinku "M jak miłość" po zdradzie zostanie jedynie realne zagrożenie życia dla Mostowiaków, a Banachówna zrozumie, że Mateusz jest miłością jej życia. Tylko wygląda na to, że będzie już zdecydowanie za późno... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka z Mateuszem złożą wspólnie zeznania na policji. Sprawa będzie dotyczyła brutalnej napaści Ethana i próby zabójstwa, którego ofiarą zostanie Franka (Dominika Kachlik). Już dawno młodzi Mostowiakowie nigdzie nie byli widziani razem, ale horror w bistro Kingi wszystko zmieni - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Banachówna wyzna nawet byłemu mężowi miłość! 

Jak widać w zwiastunie 1698 odcinka "M jak miłość" po wszystkim Lilka powie do Mateusza słowa, na które on być może bardzo czekał. Tylko czy nie za późno one padną?

- Kocham cię... I nigdy nie przestanę - wyzna Lilka byłemu mężowi w 1698 odcinku "M jak miłość". Jak zareaguje Mateusz na wyznanie kobiety, którą i on zapewne będzie kochał do końca swoich dni?

- Mateuszku, przyjeżdżaj do Grabiny jak najszybciej! - będzie namawiała wnuka babcia Barbara z tarasu domu Mostowiaków. A obok niej będzie siedział nie kto inny, a Lilka!

- Wyjechałem z Warszawy... Musiałem sobie jakoś poukładać myśli - odpowie Mateusz w 1698 odcinku "M jak miłość". 

Nie przegap: Tragedia w M jak miłość. Zdradzona Magda w żałobie! Andrzej odszedł do Julii i została całkiem sama - ZDJĘCIA

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze