M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Franka straci pamięć! Po strzelaninie w bistro Zduńska nie będzie wiedziała, co się wydarzyło

2023-01-03 21:36

Franka (Dominika Kachlik) będzie tak zamroczona w 1698 odcinku "M jak miłość", że nie będzie wiedziała gdzie jest i co się właściwie stało. Wyląduje w szpitalu po postrzale z ręki Ethana (Paweł Roman), byłego kochanka Lilki (Monika Mielnicka). W szpitalu okaże się, że sytuacja ze zdrowiem góralki nie wygląda najlepiej. Paweł (Rafał Mroczek) i Basia (Gabriela Raczyńska) będą wiernie czekać długie godziny na wyniki badań Zduńskiej, a kiedy Paweł zobaczy żonę, okaże się, że jest całkiem zdezorientowana i nie wie co się dzieje i gdzie jest!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" Franka zacznie mieć problemy ze zdrowiem, a Paweł znów będzie przesiadywał w szpitalu, podczas gdy żona spróbuje odzyskać równowagę. Jeszcze niedawno Zduńska musiała udać się na oddział z powodu zabiegu ginekologicznego, a teraz znów trafi pod opiekę specjalistów, ale tym razem z powodu tragicznych wydarzeń w bistro, kiedy to kochanek Lilki wyciągnie broń i postrzeli Zduńską! Kula trafi z ramię, ale tak niefortunnie, że lekarze nie będą mieli dobrych wieści. Mało tego, w 1698 odcinku "M jak miłość" z Franką stanie się dziwna rzecz. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Paweł usłyszy od lekarza, że góralka może był skołowana, początkowo nie wiedzieć gdzie jest i co się wydarzyło. I faktycznie, Zduński na własne oczy przekona się, że Franka straciła pamięć.

Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała gdzie jest i co się wydarzyło! 

- Co się stało? Gdzie ja jestem? - zapyta skołowana kobieta, kiedy w 1698 odcinku "M jak miłość" obudzi się w szpitalu. 

- Nie pamiętasz? Lekarz uprzedzał, że tak może być... - przyzna Paweł, który wcześniej zostanie uprzedzony przez lekarza, że jego ukochana może mieć początkowo problemy z przypomnieniem sobie co się stało. Nic dziwnego, skoro dramatyczne wydarzenia w bistro rozegrały się bardzo szybko, wszystko działo się nagle i nikt się nie spodziewał, że Ethan wyciągnie broń i wystrzeli. 

- Boże... Ten człowiek... - powoli przypomni sobie Franka.

- Już dobrze... Najważniejsze, że żyjesz, że sytuacja jest już opanowana... - uspokoi ją Paweł, by bardziej się nie denerwowała i dochodziła do siebie. 

Oczywiście, zanik pamięci Franki będzie tylko chwilowy, wynikający z dużej dezorientacji. Zduńska będzie w stanie przypomnieć sobie wydarzenia z feralnego wydarzenia z bistro, a potem zacznie walczyć o sprawność w ręce. Tutaj pojawią się kłopoty, bo kula poważnie uszkodzi rękę góralki i będzie jej groził niedowład... Lekarze zrobią wszystko, by ratować zdrowie ukochanej Pawła. 

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze