M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Wzruszający ślub Kasi i chorego Jakuba w szpitalu. Dzięki temu wyzdrowieje?- ZDJĘCIA

2023-01-02 21:04

W 1696 odcinku „M jak miłość” Kasia (Paulina Lasota) i śmiertelnie chory Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) wezmą przyśpieszony ślub w szpitalu. To będzie jedyny sposób, aby utrzymać przy życiu umierającego Karskiego, którego organizm już przestanie reagować na leczenie, a wyniki będą dramatyczne. W 1696 odcinku „M jak miłość” Kasia i Jakub powiedzą sobie sakramentalne tak jedynie w obecności kleryka i świadków, ale uroczystość da Karskiemu taką motywację do walki, że złoży Stawskiej ważną obietnicę! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku „M jak miłość” stan śmiertelnie chorego Jakuba będzie dramatyczny! Organizm Karskiego zupełnie przestanie reagować na leczenie, a wyniki będą tak złe, że narzeczony Kasi nie dostanie się na eksperymentalną terapię do przyjaciela Argasińskiego (Karol Strasburger), która była ostatnią deską ratunku przed śmiercią Jakuba. Karski nie będzie miał już żadnych nadziei na wyleczenie i najzwyczajniej się podda, co udzieli się również Stawskiej, ale Aneta jej na to nie pozwoli. W 1696 odcinku „M jak miłość” Chodakowska uzna, że Jakub potrzebuje odpowiedniej motywacji do dalszej walki, a nic mu jej tak nie doda jak ślub z Kasią! Szczególnie, że zadziałał on już w przypadku Chodakowskich, gdy Olek (Maurycy Popiel) kompletnie się załamał po zabójstwie psychola Artura (Tomasz Ciachorowski), a po przysiędze z Anetą w końcu o siebie zawalczył!

W 1696 odcinku „M jak miłość” Aneta natychmiast zabierze się za organizację przyśpieszonego ślubu Kasi i Jakuba. Chodakowska zatrzyma w klinice młodego kleryka, który w świetle prawa kanonicznego nie będzie miał jeszcze uprawnień do udzielania ślubów, ale w sytuacji życia i śmierci będzie posiadał wszelkie uprawnienia moralne do udzielenia sakramentów. Chwilę później w klinice zjawi się również Marcin (Mikołaj Roznerski), dzięki czemu Stawska i Karski będą mieli już świadków i już wszystko będzie gotowe. W 1696 odcinku „M jak miłość” Kasia i Jakub powiedzą sobie sakramentalne tak w obecności młodego kleryka, który ostatecznie udzieli im ślubu, a także świadków – Anety i Marcina, którzy oddadzą im swoje obrączki. Skromna uroczystość w szpitalu będzie pełna łez i wzruszeń i tak jak zapowiadała Chodakowska da Karskiemu poważny impuls do walki!

- Teraz jesteś mój i tylko mój. I nie możesz mnie zostawić – zapowie Kasia.

Tuż po ślubie w 1696 odcinku „M jak miłość” Kasia i Jakub zostaną sami i spędzą swoją noc poślubną w szpitalu. Karski będzie ogromnie poruszony całym przedsięwzięciem do tego stopnia, że znów zacznie walczyć i zapewni Kasię, że już się nie podda, bo nie zamierza jej zostawiać!

- Nie tak miała wyglądać nasza noc poślubna. Nie mam wpływu na wszystko w zasadzie już na bardzo niewiele rzeczy mam wpływ, ale… nie zostawię cię nigdy Kasiu. I jeśli mi się poszczęści, to zabiorę cię na Islandię. Wszędzie, dokąd tylko zechcesz… – obieca jej Jakub w 1696 odcinku „M jak miłość”.

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze