M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Julia okaże się zwykłą wariatką? Lekarze po napadzie zwrócą uwagę na dziwne zachowanie pacjentki - ZDJĘCIA

W 1695 odcinku "M jak miłość" lekarze w szpitalu zwrócą uwagę na dziwne zachowanie Julii (Marta Chodorowska) po napadzie. Na początku będzie wyglądało na to, że to tylko wstrząśnienie mózgu, ale z czasem wyjdą na jaw nowe objawy! Andrzej (Krystian Wieczorek) do samego będzie trwał przy łóżku kochanki, która w efekcie napadu ostatecznie straci dziecko. Czy Julia, która zniszczyła idealne małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskich w 1695 odcinku "M jak miłość" okaże się po prostu niebezpieczną psychopatką?

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że w 1695 odcinku "M jak miłość" lekarze zwrócą uwagę na dziwne zachowanie Julii Malickiej w szpitalu poinformował jako pierwszy 2-tygodnik "Świat seriali". Choć początkowo prawniczka będzie w lekkim szoku po napadzie w parku, medycy będą to tłumaczyć wstrząśnieniem mózgu. Jednak w ciągu kilku dni pojawią się nowe, bardzo niepokojące wszystkich objawy! Czy Julia okaże się chora psychicznie?

Takie zwrot akcji w 1695 odcinku "M jak miłość" tłumaczyłby tak naprawdę wszystko! Obsesyjne zauroczenie Andrzejem, trwające 10 lat, rozwód i cały spisek, związany z ciążą Malickiej mogą wynikać z jej psychopatycznych skłonności! Czy taka właśnie jest naga prawda o rzekomej kochance Andrzeja?

Mało kto z fanów "M jak miłość" wierzy jeszcze, że Julia istotnie jest w ciąży z dzieckiem Andrzeja. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - jest wysoce prawdopodobne, że Julia już nosiła pod sercem potomka swojego męża, kiedy upijała się i ciągnęła Andrzeja do łóżka na konferencji we Wrocławiu. Jeżeli lekarze znajdą u Malickiej schorzenie psychiczne wszystko stanie się jasne i Andrzej z Magdą wrócą do siebie!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1695: Tajna kryjówka Magdy przed Andrzejem! Wyjedzie w bardzo specyficzne miejsce - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po stracie dziecka znów zakpi ze wszystkich. Będą umierać z Sylwią ze śmiechu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze