M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Bez Magdy pensjonat w siedlisku upadnie?! Zduńscy nie poradzą sobie z jednym klientem - ZDJĘCIA

W 1695 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) mogą doprowadzą siedlisko Magdy (Anna Mucha) do upadku? Pod nieobecność Budzyńskiej do jej pensjonatu zaczną się zjeżdżać klienci, ale zachowanie jednego z nich przerośnie możliwości Zduńskich. Aby opanować wściekłość niejakiego Karola, Piotrek będzie wzywał na pomoc matkę Marysię (Małgorzata Pieńkowska), która zrobi wszystko, aby pomóc, ale nie jest pewne, jak to się skończy. Czy Magda w "M jak miłość" wróci do wymarzonego pensjonatu, z którego niewiele już zostanie?

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" do siedliska Magdy zaczną zjeżdżać się goście. W ten sposób Kinga i Piotrek będą mogli zacząć spełniać obietnicę, złożoną Magdzie, że wszystkim się zajmą podczas jej nieobecności. Niestety, ale nowe zadanie przerośnie Zduńskich i może się okazać, Budzyńska już nie bardzo będzie miała do czego wracać... Co się wydarzy podczas jej nieobecności?

Jak pamiętamy Magda w "M jak miłość" założyła w siedlisku pensjonat. To był pomysł Budzyńskiej na "odczarowanie" prezentu od niewiernego męża. Wszystko jednak potoczyło się tak, że Zduńscy po prostu sobie nie poradzą z jednym klientem, który będzie się awanturował! 

Niejaki Karol w 1695 odcinku "M jak miłość" będzie tak zły na poziom obsługi w pensjonacie Magdy, że oznajmi, iż chce wyjechać, a w internecie wystawi stosowną opinię. Wtedy na pomoc Piotrek wezwie matkę i Marysia, jak zawsze stanie na wysokości zadania. Rogowska przyjedzie i zacznie udawać klientkę pensjonatu, bardzo zadowoloną i przyjacielską wobec Karola... Wygląda na to, że jeżeli ktoś uratuje marzenie Magdy, to będzie to teściowa jej przyjaciółki.

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej jest bezpłodny? Po napadzie na Julię wróciły wątpliwości! Będzie płakał po cudzym dziecku? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Najnowsze