M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Tak wygląda nowa partnerka Marcina! Iza pocieszy się z asystentem Radkiem – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1694 odcinku "M jak miłość" do życia Marcina (Mikołaj Roznerski) wkroczy nowa, młoda i piękna kobieta - Alicja Leśniewska (Fryderyka Molenda). W tym czasie Iza (Adriana Kalska) będzie bardzo zajęta pracą i asystentem Radkiem (Philippe Tłokiński), z którym znajdzie się w coraz bliższej relacji. Detektyw Chodakowski źle będzie znosił rozłąkę z ukochaną żoną, która nie będzie miała już czasu, ani dla niego, ani nawet dla dzieci! Śliczna policjantka, kiedy stanie na drodze Marcina, szybko zorientuje się, że ten osamotniony przystojniak jest "do wzięcia"! Czy to już koniec Izy i Marcina Chodakowskich w "M jak miłość"? Zobacz jak wygląda nowa kobieta Marcina w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Marcin prowadząc sprawę swojej klientki wpadnie na piękną policjantkę, która bęzie działała w tej samej sprawie pod przykrywką. Alicja szybko uzna, że samotny pan detektyw wymaga pocieszenia i zajmie się tym. Marcin będzie do tego stopnia zauroczony nowo poznaną dziewczyną, że ściągnie ją do swojej agencji. Czy to oznacza już prawdziwy koniec małżeństwa Izy i Marcina Chodakowskich?

W tym czasie w 1694 odcinku "M jak miłość" Iza zajmie się swoim asystentem Radkiem. Dziennikarz, który pracował nawet w Nowym Yorku szybko zaimponuje i po prostu zawróci w głowie żonie Marcina. Dojdzie nawet do zdrady Chodakowskiej!

- Oczywiście Iza ma poczucie winy... Odbywa się to kosztem rodziny. Ta sytuacja przerasta ją - zdradziła Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość" zaangażowanie w pracę swojej bohaterki. - Pojawia się Radek, który staje się jej prawą ręką... Traktuje go tylko jak kolegę z pracy, natomiast ona gdzieś wpadła mu w oko...

U Marcina z kolei w 1694 odcinku "M jak miłość" znów pojawi się klientka Ewelina (Karolina Piwosz), która zapewni, że po raz kolejny ktoś ją śledzi. Chodakowski zgodzi się to sprawdzić za podwójną stawkę i odkryje, że Ewelinę obserwuje właśnie Alicja Leśniewska - policjantka, która podobnie jak zajęła się detektywistyczną pracą - zobacz Alicję w GALERII ZDJĘĆ. Okaże się, że zatrudnił ją partner Eweliny (Eryk Walczak), podejrzewając ukochaną o zdradę.

Piękna Alicja w 1694 odcinku "M jak miłość" - według informacji z portalu swiatseriali.interia.pl - przyzna się Marcinowi, że do niedawna działała w policji i dopiero rozkręca się jako detektyw. Chodakowski będzie tak zauroczony urodą i historią dziewczyny, której kariera przypomina tę Jakuba Karskiego, że natychmiast zaproponuje jej pracę w swojej agencji!

- Bez urazy, ale jeśli chciałaby pani nabrać doświadczenia, powinna pani odbyć staż w profesjonalnej agencji... - zaproponuje Marcin w 1694 odcinku "M jak miłość" z pięknym uśmiechem - Na przykład w mojej...

- Nie boi się pan konkurencji? 

- A powinienem? 

Jak ujawnił Roznerski w "Kulisach M jak miłość" relacja serialowego Marcina będzie rozwijała się szybko i intensywnie. 

- Alicja jest młodą policjantką, pomaga Marcinowi bardzo...

- Alicja na początku skupia się na pracy. Dla niej to jest nowe wyzwanie zawodowe - mówi grająca nową partnerkę Marcina Fryderyka Molenda w "Kulisach M jak miłość". - Marcin na pewno ją ujmuje swoją czułością i taką opiekuńczością, tym że daje jej szansę... Gdzieś tam się sobie prywatnie po prostu podobają... - dodaje młoda aktorka z uśmiechem. 

- To młoda śliczna dziewczyna, która gdzieś go też adoruje... - zdradza serialowy Marcin w "Kulisach M jak miłość". 

- Iza powinna się zastanowić, jakie są dla niej priorytety - komentuje Molenda w "Kulisach M< jak miłość". - Czy ważniejsza jest dla niej praca czy rodzina - przestrzega serialowa Alicja.   

Czy nowa partnerka detektywa Chodakowskiego rozbije jego małżeństwo w "M jak miłość"? Jeżeli tak, niestety Iza bardzo jej w tym pomoże... 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1692: Magda zniknie i Andrzej już jej nie znajdzie. Zduńscy będą chronić tajemnicy – ZDJĘCIA

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze