M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Kochanek Lilki znów ją podejdzie. Aneta pomoże jej pozbyć się psychola Ethana? - ZDJĘCIA

2022-12-19 21:07

W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) odsłoni przed Anetą (Ilona Janyst) mroczną stronę swojego kochanka Ethana (Paweł Roman), psychopaty, który więził ją w swoim domu, zabrał dokumenty i zabraniał wrócić do Grabiny. Dla bogatego milionera odeszła od Mateusza (Krystian Domagała), ale Ethan zgotował jej prawdziwe piekło. I na tym nie skończy, bo już w 1694 odcinku "M jak miłość" roztrzęsiona Lilka zwierzy się Anecie dlaczego kochanek ciągle ją straszy. To, co była żona Mateusza wie o Ethanie zagraża nie tylko jej życiu, ale także każdego, kto się do niej zbliżyć. Sprawdź, czego dowie się Aneta i zobacz ZDJĘCIA z 1694 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka zacznie pracę niani Boryska u Chodakowskich, od razu zaprzyjaźni się z Anetą i w końcu opowie jej o swoich problemach z Ethanem. Bogaty kochanek Lilki, przy którym żyła jak księżniczka, był dla niej ideałem mężczyzny. Dla niego porzuciła Mateusza, boleśnie skrzywdziła Mostowiaka, który bezgranicznie ją kochał, był z nią w najtrudniejszych chwilach po gwałcie i gdy odkryła, że jest w ciąży ze swoim oprawcą. Ale miłosna sielanka Lilki z Ethanem dość szybko się skończyła. Wdowiec milioner pokazał swoją prawdziwą twarz - tyrana, sadysty, który siłą i przemocą zmuszał ją, by z nim została.

Po ucieczce Lilki i powrocie do Grabiny w "M jak miłość" stało się jasne, że potwór nie da jej o sobie zapomnieć. Bezwzględny szaleniec od jakiegoś czasu dręczy Lilkę wiadomościami z żądaniem zwrotu pieniędzy, które mu ukradła. Znęca się nad nią psychicznie, by w ten sposób zyskać przewagę, ale w 1694 odcinku "M jak miłość" posunie się jeszcze dalej.

Wreszcie udręczona Lilka zwierzy się Anecie, jaki koszmar przeżywa przez Ethana, jak wysoką cenę płaci za zdradę, marzenia o życiu w bogactwie i luksusie. Dopiero teraz Chodakowska usłyszy od Lilki jej prawdziwą, wstrząsającą historię, która doprowadziła do rozwodu z Mateuszem. - Ethan wiedział jak mnie podejść... - zacznie Lilka drżącym głosem.

Po chwili w 1694 odcinku "M jak miłość" ujawni, że zna ciemne strony Ethana, kulisy jego podejrzanych interesów i tego właśnie boi się psychopata. - Zrobi wszystko, żeby mnie zastraszyć. Żebym tylko nikomu nie powiedziała, co o nim wiem...

Aneta uzna, że nie może zostawić Lilki bez pomocy. Dlatego w 1694 odcinku "M jak miłość" poradzi jej, żeby zamknęła za sobą przeszłość raz na zawsze. - Wszyscy popełniamy błędy. Pytanie, co dalej z nimi zrobisz. Czy potrafimy się zmieniać, wyciągać wnioski. Wiele wskazuje na to, że właśnie Aneta, mistrzyni intryg i kłamstw, znajdzie sposób, by Lilka uwolniła się od Ethana. Choć nie na długo, bo już w 1697 odcinku "M jak miłość" dojdzie do brutalnego ataku kochanka Lilki na nią i Mateusza!

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze