M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Jakub przeżyje dzięki Argasińskiemu! Kasia wymodli to w szpitalnej kaplicy – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1694 odcinku "M jak miłość" życie Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) może uratować Argasiński Karol Strasburger)! To podły niegdyś ordynator załatwi Karskiemu nową, ryzykowną terapię, która jako jedyna da nadzieję na pokonanie agresywnej białaczki. Załamana gwałtownie pogarszającym się stanem ukochanego Kasia (Paulina Lasota) będzie błagać o pomoc w szpitalnej kaplicy... I wtedy znienacka w szpitalu znów pojawi się Jerzy, tym razem z dobrą nowiną. Jak pisaliśmy jako pierwsi, Jakub z miłości do Kasi podejmie ryzyko i próbę eksperymentalnego leczenia. Czy znienawidzony przez wszystkich były ordynator uratuje Jakubowi życie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII nowych ZDJĘĆ i na WIDEO z 1694 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Stan Jakuba w 1694 odcinku "M jak miłość" zacznie się gwałtownie pogarszać. Bliscy Karskiego będą przerażeni - detektyw o mało nie umrze na rękach swojego przyjaciela Marcina (Mikołaj Roznerski)! Kasia odwiezie ukochanego do szpitala, ale lekarze nie będą dawali dużych szans na przeżycie Jakuba. Podstępna i agresywna białaczka spowoduje, że dzielny detektyw zacznie niknąć w oczach. I wtedy stanie się cud i będzie on miał twarz znienawidzonego Argasińskiego! Jak do tego dojdzie?  

W 1694 odcinku "M jak miłość" Jakub trafi do szpitala, ale lekarze nie będą mili dobrych wieści. Absolutnie wszystko będzie zapowiadało rychłą śmierć Karskiego. Kasia przy łóżku ukochanego będzie udawała, że wszystko jest w porządku i pokonają razem białaczkę. Ale, kiedy Jakub nie będzie jej widział, Stawska czas spędzi w szpitalnej kaplicy, błagając Boga o wstawiennictwo. I wymodli interwencję... Argasińśkiego!

- Stan Jakuba jest naprawdę krytyczny - zdradza Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". - Kasia cały czas przy nim czuwa. Niestety, nie ma poprawy. Zaczyna ją to przerastać... Ale Kasia musi być silna i pokazuje Jakubowi tylko to, że jest dobrej myśli. Kiedy już wszystkie metody racjonalne, naukowe zawodzą, to tak naprawdę można liczyć tylko na cud. Cuda się zdarzają - przyznała grająca Kasię aktorka.. 

- Jeśli chodzi o ukochaną osobę nigdy nie można tracić nadziei - oznajmi Kasi Argasiński w 1694 odcinku "M jak miłość". 

Jak pisaliśmy TUTAJ - Jakub w 1694 odcinku "M jak miłość" dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie i zmierzy się z ryzykowną terapią, załatwioną przez dawnego ordynatora. Czy dzięki Argasińskiemu Karski przeżyje? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1694: Jakub w krytycznym stanie! Kasia usłyszy ostateczną diagnozę, ale Argasiński da jej nadzieję na wyleczenie Kuby - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze