M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Mateusz nigdy nie uwolni się od Lilki! Ucieknie przed nią z Grabiny, ale i tak go dopadnie. Straci grubą kasę! - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) podejmie próbę uwolnienia się na zawsze od Lilki (Monika Mielnicka) i ucieknie z Grabiny do Warszawy. Pierwszą osobą, którą spotka pod bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) będzie... jego niewierna żona! Okazuje się, że dręczona przez Ethana (Paweł Roman) o zwrot grubej kasy Banachówna zacznie szukać pomocy w stolicy. I w 1692 odcinku "M jak miłość" zwróci się oczywiście do byłego męża, który da jej ciężko zarobione na statku oszczędności! Wygląda na to, że Mostowiak nigdy nie zdoła się uwolnić od Lilki. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Mateusz będzie miał dość życia w Grabinie i zrobi wszystko, aby uciec stamtąd przed Lilką. Mostowiak będzie miał dość przypadkowych spotkań z byłą żoną, jej łez i miny skrzywdzonej ofiary. Niestety, pierwszą osobą, na którą wpadnie na ulicy w Warszawie Mateusz będzie właśnie Banachówna! I natychmiast osaczy go swoim dramatem z kochankiem milionerem w roli głównej! Czy Mostowiak nigdy się od niej nie uwolni?

Jak pamiętamy już na ślubie Krystyny (Dorota Chotecka) i Staszka (Sławomir Holland) Lilka zaczęła otrzymywać od Ethana SMSY- z żądaniem skradzionych mu rzekomo pieniędzy. Już wtedy pół Grabiny się nad nią litowało, a w 1692 odcinku dołączy Mateusz, który da byłej żonie ogromną sumę!  

Lilka przyjedzie do bistro w 1692 odcinku "M jak miłość", aby zamęczać swoimi problemami Alę (Alicja Ostolska). Ale kiedy zobaczy Mateusza będzie już w zasadzie pewna, że znalazła rozwiązanie problemu. I będzie miała rację, bo Mostowiak odda swojej wiarołomnej żonie swoje ciężko zarobione pieniądze! Znowu... Jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.  

Wygląda na to, że jedynym wyjściem dla Mateusza w "M jak miłość" faktycznie jest kolejny rejs dookoła świata. Tylko w ten sposób była żona da mu wreszcie spokój, ale czy on zdoła o niej zapomnieć?

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze