M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Kamil adwokatem Magdy podczas rozwodu z Andrzejem! Padną ostatnie słowa

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) na imprezie w siedlisku będą mieli się mocno ku sobie. Jednak emocje nie przyćmią rozumu Budzyńskiej, która zadba o swoją przyszłość! Miłość miłością, a zdrada zdradą - uzna Magda i poprosi dawnego kochanka Kamila (Marcin Bosak), aby został jej adwokatem podczas rozprawy rozwodowej! Jak potoczy się sprawa rozstania Budzyńskich? Czy faktycznie spotkają się w sądzie z Kamilem? Kto będzie reprezentował Andrzeja? Sprawdź, co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1691 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Szokujący wist w 1691 odcinku "M jak miłość" wykona Magda! Zakochana bez pamięci w Andrzeju Budzyńska nie zapomni, że jej mąż ma dziecko z inną i zadba o swoją przyszłość. Na nic zdadzą się elegancki ubiór i czar, jakim otoczy żonę niewierny Andrzej. Ona będzie równie piękna, a do tego znacznie bardziej rozsądna! Nikt nie będzie się spodziewał, że w sielskiej atmosferze imprezy przyjaciół Magda zacznie już dbać o wynik swojej rozprawy rozwodowej. Czy Kamil zgodzi się ją reprezentować? 

Kamil był wielką miłością Magdy w "M jak miłość". Wiele lat temu to właśnie z Grycem Marszałkówna jedyny raz w życiu zaszła w ciążę, ale dokonała aborcji z obawy, że niewierny kochanek zostawi ją samą z dzieckiem. Kamil przez wiele lat wzdychał do Magdy, mniej i bardziej, potajemnie i długo był wrogiem Andrzeja, także na sali sądowej. Czy prawnicy znów spotkają się w tym miejscu walcząc o Magdę? 

Na to się zanosi, bo według serwisu z programem telewizyjnym AKPA Magda w 1691 odcinku "M jak miłość" poprosi Kamila wprost, aby został jej adwokatem w sprawie rozwodowej. Trudno nam sobie wyobrazić, żeby jej odmówił, choć na pewno nie będzie mu łatwo stanąć przeciwko swojemu szefowi w kancelarii.

Wygląda na to, że Andrzej będzie musiał wyjątkowo postarać się, aby odzyskać żonę. Czy dokona tego cudu już w 1691 odcinku "M jak miłość", czy dopiero w sądzie? Przekonamy się śledząc wątek od 5 grudnia w TVP2!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Andrzej odpuści sobie Julię i jej dziecko. Skłamie w żywe oczy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze