M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Basia nie jest wnuczką Lucjana! Barbara przerwie milczenie po latach - ZDJĘCIA

2022-11-28 20:45

W 1689 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) na cmentarzu przy grobie pierwszego ukochanego babci Barbary (Teresa Lipowska) pozna pilnie skrywany sekret Mostowiaków! Los sprawi, że dopiero teraz seniorka rodu wyjawi Basi, że zmarły Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) wcale nie był jej dziadkiem, że w żyłach 13-letniej Rogowskiej nie płynie krew Mostowiaków. Prawda o biologicznym dziadku Basi, Zenonie Łagodzie (śp. Emil Karewicz) w 1689 odcinku "M jak miłość" będzie ciosem dla córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Basia nie daruje matce, że dotąd ukrywała przed nią kto jest jej dziadkiem. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1689 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku "M jak miłość" nadejdzie moment, w którym Barbara powie wnuczce Basi, że Lucjan Mostowiak nie był jej dziadkiem! 13-letnia córka Rogowskich dorastała w przekonaniu, że jest częścią rodziny Mostowiaków, że łączyła ją z Lucjanem wyjątkowa więź, choć nie wychowywała się w domu w Grabinie. Zamieszkała tutaj z Marysią i Arturem dopiero po śmierci Lucjana. A jednak, to co usłyszy od babci na cmentarzu wstrząśnie Basią na tyle, że w 1689 odcinku "M jak miłość" poczuje się oszukana przez najbliższe osoby, jakby zupełnie nie widziała kim jest i gdzie są jej korzenie.

Jak to się stanie, że w 1689 odcinku "M jak miłość" Barbara powierzy Basi rodzinną tajemnicę, o której sama Marysia dowiedziała się gdy była już dorosłą kobietą, założyła swoją rodzinę? Seniorka rodu zabierze wnuczkę na cmentarzy na grób zmarłego Zenka Łagody (śp. Emil Karewicz) i opowie dziewczynie o bolesnych doświadczeniach z młodości, o tym jak ukochany zostawił ją i wyjechał do Ameryki. Dlaczego właśnie teraz?

Bo historia się powtórzy i Basia w 1689 odcinku "M jak miłość" przeżyje to samo - Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński) od niej odejdzie, przeprowadzi się do USA i zacznie naukę w szkole fotografii w Bostonie. Cierpienie Basi sprawi, że Barbara w 1689 odcinku "M jak miłość" uzna, że najwyższa pora, by wnuczka wiedziała o tym kto był jej biologicznym dziadkiem. Przy grobie Zenona wyjawi Basi, że jest wnuczką Łagody, a nie Mostowiaka. Po wyznaniu babci Basia będzie miała pretensje do Marysi o to, że dotąd ukrywała przed nią prawdę. Nie daruje matce, że okłamywała ją całe życie.

Jakby tego było mało w 1689 odcinku "M jak miłość" Marysia na pocieszenie Basi doda, że Dawid być może wcale nie jest jej pisany, że gdzieś jest chłopiec, którego pokocha z wzajemnością i z którym założy rodzinę. - Każda kobieta w naszej rodzinie przeżyła swoją wielką, spełnioną miłość. I ty też tego doświadczysz, zobaczysz - powie Rogowska zrozpaczonej Basi.

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Najnowsze