M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: To Andrzej zafunduje Magdzie pensjonat. Tak ją odzyska?

2022-10-29 9:37

W 1686 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) wykorzysta okazję i włączy się w nowy plan na życie Magdy (Anna Mucha). I to on zafunduje żonie pensjonat w siedlisku! Czy spełnienie pragnienia Magdy, która postanowi w tym pięknym miejscu zarabiać pieniądze zbliży małżonków na tyle, że się pogodzą? Trzeba przyznać, że to niezły pomysł i od 1686 odcinka "M jak miłość" będziemy trzymać kciuki za powodzenie misji Andrzeja! Jednak czy zadziała? Może i sprawa z Julią (Marta Chodorowska) zacznie się wyjaśniać i dowiemy się, jak było naprawdę?

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda zadecyduje, że zostaje na resztę życia w siedlisku i założy tu pensjonat. W ten sposób znajdzie nie tylko wspaniały cel, ale uhonoruje historię tego miejsca, które prowadzili tragicznie zmarli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). I jak podaje serwis z programem telewizyjnym AKPA - Andrzej włączy się aktywnie w plany swojej żony!  

Raczej do 1686 odcinka "M jak miłość" sprawy z Julią nie wyjaśnią się na tyle, żeby Magda zrezygnowała z rozwodu. Ale wsparcie Magdy w realizacji pięknego marzenia z pewnością zostanie zauważone i docenione. A Andrzej zrobi wszystko, aby w siedlisku powstał pensjonat marzeń!

Jeżeli pomysł Andrzeja w 1686 odcinku "M jak miłość" wypali i Magda przyjmie jego pomoc, nareszcie Budzyńscy znów będą mieli o czym rozmawiać. Na dalszy plan zejdzie Julia i jej ciąża, a także kolejne próby zbliżenia się do Budzyńskiego. Andrzej nie będzie miał dla niej czasu, bo będzie zaangażowany w realizację planów swojej żony, a nie domniemanej kochanki!

Myślicie, że wsparcie Magdy w stworzeniu siedliska to dobry plan dla Andrzeja? Dajcie znać, co myślicie na ten temat w sondzie na końcu tekstu! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Magda zacznie nowe życie bez Andrzeja! Otworzy w siedlisku pensjonat i zostanie w Grabinie na stałe - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1681. Magda powie Andrzejowi, że już go nie kocha. Marszałek dopadnie zięcia!
Sonda
Andrzej w "M jak miłość" odzyska Magdę budując jej wymarzony pensjonat w siedlisku?
Najnowsze