M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Magda zaatakowana przez bandytę! Zacznie umierać ze strachu i zatęskni za mężem - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie! Samotna Budzyńska wieczorem zacznie obliczać wydatki, jakie będzie musiała ponieść w związku z planem otwarcia w tym miejscu pensjonatu. Kiedy Magda spojrzy przez okno zobaczy zakapturzonego bandytę, który skrada się do jej domu! Spanikowana Budzyńska chwyci za telefon i jako pierwszy znajdzie numer Andrzeja (Krystian Wieczorek)... Jak to się wszystko skończy w 1686 odcinku "M jak miłość"? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda w środku nocy wpadnie w prawdziwą panikę! Kiedy Budzyńska zasiądzie do podliczania wydatków, koniecznych do otworzenia pensjonatu, przypadkiem zobaczy pod domem zakapturzonego intruza! Będzie to zapewne ten sam typ, o którego okolicznych kradzieżach uprzedni Magdę Kisielowa. Co zrobi samotna Magda w obliczu takiego zagrożenia?! Oczywiście chwyci za telefon i zobaczy tam numer Andrzeja. Czy w wielkim strachu Magda połączy się z mężem?

1686 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się jednak wybrać numer policji lipnickiej. - Przyjedziemy, proszę się zamknąć na klucz i pod żadnym pozorem nie wychodzić na zewnątrz! - poinstruuje Budzyńską dyżurny. I w tym momencie Magda usłyszy dzwonek do drzwi!

W międzyczasie w 1686 odcinku "M jak miłość" bandytę przepędzi... Andrzej, który wiedziony może intuicją, zjawi się w siedlisku w decydującej chwili! Na widok zakapturzonego intruza krzyknie i zacznie za nim biec, ale mężczyzna wskoczy na nieoznakowany motor i ucieknie.

Przerażona Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" rzuci się mężowi na szyję, a na miejsce przestępstwa przyjadą najpierw Kisielowa z małżonkiem, a niedługo później policja ze Staszkiem na czele. Co najważniejsze jednak, w obliczu wielkiego zagrożenia  Budzyńscy zaczną się całować i ich wybuch wybuchnie ze zdwojoną siłą. Czy tak już zostanie? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1686: Miłość Magdy i Andrzeja wybuchnie w obliczu zagrożenia. Znów będą się szaleńczo całować! – ZDJECIA, WIDEO

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze