M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Agresywny wybuch Andrzeja w kancelarii! Żaden z przyjaciół nie poradzi sobie z Budzyńskim

2022-10-27 12:39

W 1686 odcinku "M jak miłość" zobaczymy dalsze konsekwencje wielkiego dramatu, jaki przeżywają Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) Budzyńscy. Po ujawnieniu "prawdy" o ciąży Julii (Marta Chodorowska), która rzekomo zaszła w nią podczas upojnej nocy z Andrzejem, szanowany prawnik zacznie się staczać. Budzyński przestanie sobie radzić z alkoholem - pił będzie od rana, a do pracy przestanie przyjeżdżać samochodem. W strzępach będą też nerwy Andrzeja i doświadczą tego wszyscy pracownicy kancelarii. Nikt sobie nie poradzi z mecenasem Budzyńskim w dzikiej furii. Jak do tego dojdzie w 1686 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" przyjaciele i współpracownicy Andrzeja zauważą, że od jakiegoś czasu szef przychodzi do pracy "wczorajszy". Budzyński istotnie bęzie pił od rana - tylko w ten sposób będzie umiał poradzić sobie z rozstaniem z Magdą. Pijany Andrzej z łatwością uniknie też kolejnych poważnych rozmów z Julią o dziecku. Kiedy Malicka stwierdzi, do jakiego doprowadziła stanu swojego wymarzonego partnera, straci wszelkie nim zainteresowanie! 

Dzika furia Andrzeja w M jak miłość" na dźwięk słowa "alkohol"

Ucieczka Andrzeja w alkohol w 1686 odcinku "M jak miłość" obudzi troskę w jego przyjaciołach. Choć nadal będą źli na niego, że dał się uwieść Julii i tak potwornie skrzywdził Magdę, będą świadomi, że zaczął robić krzywdę sobie. Kiedy Kamil (Marcin Bosak) i spółka znajdą w gabinecie Andrzeja niezły stosik pustych butelek po alkoholu, uznają, że trzeba z nim poważnie na ten temat porozmawiać. 

Niestety, właśnie ta próba rozmowy z Budzyńskim o piciu w 1686 odcinku "M jak miłość" skończy się dla wszystkich jego pracowników i wspólnika Wernera (Jacek Kopczyński) tragicznie. Zaczepiony o alkoholizm i zły stan Andrzej dosłownie "wydrze się" na wszystkich i w dzikiej furii wybiegnie z kancelarii. Wygląda na to, że pomoc dla Andrzeja i Magdy będzie dla ich przyjaciół jednym z największych w życiu wyzwaniem. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Julia już nie będzie chciała Andrzeja, bo stoczy się na samo dno! Budzyński po zdradzie zostanie sam  

M jak miłość odcinek 1681. Magda powie Andrzejowi, że już go nie kocha. Marszałek dopadnie zięcia!
Najnowsze