M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Ten ślub w Grabinie to jeden wielki skandal! Nie chodzi tylko o Lilkę - ZDJĘCIA

W 1684 odcinku "M jak miłość" odbędzie się ślub byłego komendanta Staszka (Sławomir Holland) i matki Lilki (Monika Mielnicka), Krystyny (Dorota Chotecka). Jednak ta uroczystość w Grabinie okaże się jednym wielkim skandalem! I nie tylko Lilka namiesza w trakcie ceremonii. Ważna sprawa dotyczyć będzie samych Mostowiaków! Zobacz ten skandaliczny ślub z 1684 odcinka "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość, odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ślub Krystyny i Staszka. Dawny komendant długo zbierał się do oświadczyn, miał też problem z zakupem obrączek. Wtedy pomogła mu Marysia (Małgorzata Pieńkowska), ale to ona jej mąż Artur (Robert Moskwa) będą sprawcami pierwszego skandalu... 

Rogowscy będą świadkami państwa młodych w 1684 odcinku "M jak miłość", ale niestety spóźnią się na ślub, bo okaże się, że zaspali. Podniosą tym ciśnienie Krystyny i Staszka, a to dopiero początek. 

W 1684 odcinku "M jak miłość" na ślub komendanta i matki Lilki nie zostaną zaproszeni najważniejsi ludzie w Grabinie - Mostowiakowie. W urzędzie zabraknie Barbary (Teresa Lipowska) i Mateusza (Krystian Domagała). Wśród weselników nie znajdą się także Ula (Iga Krefft) z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Kalinką (Oliwia Kępka). Dlaczego? Państwo młodzi nie będą chcieli tworzyć trudnej sytuacji dla Lilki i Mateusza... 

Następnie na ślub wprosi się w 1684 odcinku "M jak miłość" inna ważna w Grabinie osoba, która uzna, że bez niej nic nie może się odbyć. Będzie to oczywiście sołtys Kisielowa, która nie tylko bezczelnie się prosi, ale nie będzie chciała wyjść po przyjęciu!

Kiedy Staszek w 1684 odcinku "M jak miłość" zaskoczy swoją żonę niespodzianką w postaci podróży poślubnej, Artur elegancko zachęci biesiadników, aby wrócili do siebie, a państwu młodym pozwolili odjechać.  

- Teraz to ja wam wszystko przetłumaczę na język polski: para młoda wyjeżdża w podróż poślubną, a my mamy znikać do domu - poinformuje zebranych Rogowski. 

- Jak to, już teraz?! Impreza dopiero się rozkręca! - oznajmi Kisielowa popijając wino. 

A to nadal nie koniec skandali na ślubie Krystyny i Staszka w 1684 odcinku "M jak miłość". Lilka wykorzysta Marysię i wyciągnie z niej prawdę na temat Mateusza! Następnie namówi Staszka na rozmowę o kochanku Ethanie (Paweł Roman), który zacznie przesyłać jej nieprzyjemne sms-y z żądaniem zwrotu dużych pieniędzy. A w finale Banachówna zmusi do rozmowy Mateusza!

Po wszystkim w 1684 odcinku "M jak miłość" Krystyna i Staszek odlecą w podróż, a w Grabinie jeszcze długo będą opowiadać o skandalach na ich ślubie. 

Nie przegap: To dlatego Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft opowiada o traumie i trudnej pracy na planie

M jak miłość. Staszek po ślubie z Krysią ogłosi radosną nowinę!
Najnowsze