M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Histeria Lilki przed ślubem Krystyny i Staszka! Zniszczy matce najpiękniejszy dzień w życiu - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-08 20:41

W 1684 odcinku "M jak miłość" zanim Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszek (Sławomir Holland) wezmą ślub w domu Banachów w Lipnicy rozegrają się dramatyczne sceny. Lilka (Monika Mielnicka) na widok matki w sukni ślubnej wybuchnie płaczem, zamknie się w swoim pokoju i zacznie wspominać ślub z Mateuszem (Krystian Domagała). Histeria Lilki w 1684 odcinku "M jak miłość" poruszy Krysię, która w jednej chwili rzuci wszystko, by pocieszać córkę. Jakby jeszcze mało wycierpiała przez ekscesy Lilki, która dopuściła się małżeńskiej zdrady. Tak niewierna Lilka zniszczy ślub Krysi i Staszka? Z jej winy nawet pan młody straci dobry humor. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z 1684 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Krystyny i Staszka w 1684 odcinku "M jak miłość" przywoła bolesne wspomnienia Lilki z dnia ślubu z Mateuszem. Ponad dwa lata temu para pobrała się w tajemnicy przed rodziną. Jakby tego było mało nowożeńcy zniszczyli imprezę Mostowiaków w sylwestra! Młodzi zostali potępieni przez rodzinę Mateusza, która od początku uważała, że pośpieszyli się z decyzją o ślubie i nie wyniknie z tego nic dobrego. Jakby wiedzieli, że Lilka nie nadaje się na żonę Mateusza, jest niedojrzała, niestabilna emocjonalnie i może zbyt łatwo go zranić. W 1684 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Lilka i Mateusz są już po rozwodzie. Jednak dla niej ich małżeństwo wcale nie będzie skończone.

Przed ślubem matki i Staszka w 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie robiła dobrą minę do złej gry. Pomoże Krystynie ze ślubnym makijażem, który zupełnie ją odmieni. W sukni ślubnej, ze szczęściem wypisanym na twarzy Banachowa będzie wyglądała jakby dopiero teraz spełniało się jej największe marzenie o życiu u boku wartościowego, opiekuńczego, kochającego mężczyzny. Były policjant Staszek to przecież ideał! A Lilka swoje życie przegrała w tak głupi sposób.

Nadmiar emocji w 1684 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Lilka nie wytrzyma i zaleje się łzami. Ucieknie z płaczem do swojego pokoju, żeby matka nie widziała w jak fatalnym jest stanie. - Co się dzieje? - zapyta zaniepokojona Krystyna, która zorientuje się, że z córką jest coś nie tak. - Nic... Przepraszam, zaraz wezmę się w garść. To twój dzień, nie chcę ci go zepsuć...

- Kochanie, nie mów tak. Ty jesteś dla mnie najważniejsza...

- Wiem i cieszę się, że jesteś szczęśliwa. Nikt bardziej od ciebie na to nie zasługuje... 

Już po ślubie Banachowej i Staszka w 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka nie wytrzyma napięcia i wyzna mężowi matki, że kochanek Ethan (Paweł Roman) ją prześladuje. - Tylko proszę, nie mów nic mamie...

- Spokojnie, mnie możesz zaufać. Powiedz o co chodzi...

- Chodzi o Ethana... Próbował mnie całkowicie kontrolować. Wściekał się, gdy ktoś do mnie dzwonił. Ja naprawdę w pewnym momencie zaczęłam się go bać.

- Szczęście, że udało ci się z tego wyplątać - oceni Staszek, ale w 1684 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że kochanek Lilki tak łatwo nie odpuści. - Mam nadzieję, że się udało. Ethan to naprawdę mściwy facet. Na pewno nie daruje mi, że od niego uciekłam. Ciągle wysyła mi jakieś dziwne SMS-y... - przyzna się Lilka. Emerytowany policjant, były komendant policji w Lipnicy w obecnej sytuacji nie będzie mógł nic zrobić. Ale nie zostawi tak Lilki bez pomocy.

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. Staszek zrobi Banachowej niebywałą niespodziankę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze