M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Wielka radość w domu Mostowiaków! Barbara oszaleje na widok Mateusza - ZDJĘCIA

W 1683 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków wybuchnie wielka radość! Najbardziej ucieszy się Barbara (Teresa Lipowska), która morze łez wypłakała za Mateuszem (Krystian Domagałą), a teraz znów będzie mogła go uściskać! Jesteśmy pewni, że i wierni widzowie "M jak miłość" wzruszą się na widok tego tak długo oczekiwanego powitania. Jakie wieści przywiezie do Grabiny Mateusz? Czy spotka się z Lilką (Monika Mielnicka)? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ z 1683 odcinka serialu!

"M jak miłość" odcinek 1683 - wtorek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" Barbara dosłownie oszaleje na widok ukochanego wnuka. Mateusz pojawi się w domu w Grabinie, a jego powrót będzie nagrodą za długie miesiące wyczekiwania i strachu o jego życie. Młody Mostowiak zniknął w domu w tragicznych okolicznościach i Barbara wylała już za nim morze łez. W 1683 odcinku też będzie płakała, ale ze szczęścia!

Przypomnijmy - Mateusz w 1600 odcinku "M jak miłość" stanął nad rzeką w Grabinie i poważnie zastawiał się nad tym, aby skończyć życie. Przyczyną tej tragedii była zdrada Lilki, która razem z milionerem Ethanem wyjechała w świat, porzucając kochającego męża. W nocy, kiedy Mateusz zniknął bez słowa Barbara była prawie pewna, że stanie się coś złego. Mocne więzi łączą najstarsze i najmłodsze pokolenie Mostowiaków. 

Na szczęście Mateusz w "M jak miłość" jednak podjął inną decyzję - wyruszył "stopem" w świat a po jakimś czasie zaciągnął się na statek. Opłynął na nim nawet Afrykę! Również ta podróż kosztowała dużo nerwów Barbarę - rzadki kontakt, zdjęci Lilki na ścianie w kajucie i piracki atak spęd\zały jej sen z powiek. Ale w 12683 odcinku serialu to wszystko się skończy. 

Barbara w "M jak miłość" nareszcie przytuli ukochanego wnuka!

Barbara w 1683 odcinku "M jak miłość" nareszcie uściska ukochanego wnuka i w całym domu w Grabinie wybuchnie wielka radość. Jak będzie wyglądało życie Mateusza po powrocie do domu? Wiemy już, że w nocy spotka Lilkę, a kilka odcinków później będzie jej bronił przed oszalałym Ethanem... Czy jest szansa na szczęśliwe życie najmłodszego małżeństwa Mostowiaków? Przekonamy się śledząc wątek od 1.11 w TVP2.  

Zobacz też: M jak miłość. Franka będzie miała dziecko z Pawłem! Dominika Kachlik powiedziała o dwa słowa za dużo – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze