M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Pierwsze spotkanie Barbary i Lilki po zdradzie. Znów wtargnie do domu Mostowiaków i nie będzie przyjemnie – ZDJĘCIA

W 1683 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) jakimś cudem dostanie się znów do domu Mostowiaków i stanie oko w oko z Barbarą (Teresa Lipowska)! Jak do tego dojdzie? Pewne jest, że w tym samym 1683 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagałą) "wpadnie" na niewierną żonę na ulicy w Grabinie. Ona będzie cała w uśmiechach, a on smutny i zdystansowany, na ZDJĘCIACH widać, że dla niego będzie to szokujące przeżycie. Podobnie będzie w domu Mostowiaków - Barbara nie będzie szczęśliwa, że kobieta, przez którą o mały włos jej wnuk stracił życie znów stoi przed nią całą roześmiana. Na to spotkanie nikt nie będzie czekał, a jednak do niego dojdzie. Jak? - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1683 - wtorek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" w najsłynniejszej serialowej kuchni - u Barbary Mostowiak - znów pojawi się Lilka! Jak do tego dojdzie, że kobieta, która złamała serce Mateuszowi obrzydliwą zdradą z milionerem Ethanem (Paweł Roman), znów zakradnie się do domu męża? Lilka od momentu powrotu do Grabiny zalewa się łzami i znów robi z siebie ofiarę. Tym razem jej prześladowcą okazał się kochanek i będą tego dalsze skutki, bo faktycznie Ethan okaże się psycholem i przyjedzie ją zniszczyć. I wygląda na to, ze współczucie dobrych Mostowiaków znów weźmie górę.

Pierwsze spotkanie Barbary z Lilką w 1683 odcinku "M jak miłość" będzie co najmniej chłodne. Mostowiakow zachowa stosowny dystans i nie będzie siliła się na sztuczny uśmiech. Na twarzy Barbary widać krzywdę, którą Banachówna wyrządziła jej i całej rodzinie. A Lilka stoi przed nią uśmiechnięta, choć sprawia wrażenie skruszonej i przepraszającej. Co sobie powiedzą?

Jak pamiętamy, pierwsza serce Lilce w "M jak miłość" okazała Marysia (Małgorzata Pieńkowska). To ona wysłuchała historii o kochanku Ethanie, który okazał się brutalnym draniem, który w finale romansu kochankę wyrzucił z domu. Jednak ani Rogowska, ani tym bardziej Barbara nie chciały, aby Lilka znów pojawiła się w życiu Mateusza i Mostowiaków. Obie bały się tego, co może się wydarzyć. kiedy najmłodszy z ich rodu znów spotka kobietę, która złamała mu serce.

Lilka znów w domu Mostowiaków! Barbara będzie musiała się z nią spotkać

Ale w 1683 odcinku "M jak miłość" stanie się najgorsze - Mateusz znów spotka się z żoną, a i ona jakoś wkradnie się do jego domu. Czy faktyczni Lilka powie lub zrobi coś, co sprawi, że Mostowiakowie będą skłonni jej wybaczyć? Na razie jest to pilnie strzeżoną tajemnica produkcji, a wszystko zobaczymy na własne oczy już 1.11 o stałej porze w TVP2.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Mateusz Mostowiak zostanie ojcem! Właśnie to jest powodem powrotu męża Lilki do Grabiny

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze