M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Paweł przerażony naciskami Franki na dziecko! Tylko kolejna ciąża pozwoli żonie Zduńskiego zapomnieć o własnym synu - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-25 21:39

W 1682 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) zacznie naciskać na Pawła (Rafał Mroczek) w sprawie dziecka, a Zduński zamiast się cieszyć, że żona chce spełnić jego marzenie o powiększeniu rodziny, wpadnie w panikę. Zaniepokoi go pomysł Franki, by szybko zajść w ciążę i zostać matką, bo stanie się dla niego jasne, że ukochana chce w ten sposób zapomnieć o synu Adamie (Liam Culbreth), którego urodziła jako surogatka i oddała Lewickimi. Do tego Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" złamie obietnicę daną Pawłowi, by nie zbliżać się ani do syna, ani do Lewickich. Tak mocno przeżyje kolejne spotkanie z Adamem, że będzie gotowa na każde szaleństwo. Zobacz WIDEO z tych scen z 1682 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Temat dziecka Franki i Pawła wróci w 1682 odcinku "M jak miłość" w przykrych dla Zduńskiej okolicznościach. Od wielu miesięcy małżonkowie starają się o dziecko, ale Franka nie może zajść w ciążę z powodu choroby. Długo ukrywała przed Pawłem, że 10 lat temu była już w ciąży, urodziła dziecko, które oddała, a kiedy usłyszała diagnozę lekarki o tym, że choruje i może nigdy nie zostanie matką, zaczęła jeszcze bardziej kręcić. Ostatnie wydarzenia w życiu Franki związane z poznaniem syna Adama, spotkaniem z Martą (Natalia Sikora) i Karolem (Konrad Marszałek) Lewickimi sprawią, że żona Pawła zacznie podejmować szalone, bardzo ryzykowne decyzje.

Franka wbrew Pawłowi w 1682 odcinku "M jak miłość" zobaczy się z synem i Martą Lewicką

Dojdzie do tego, że w 1682 odcinku "M jak miłość" Franka złamie obietnicę daną Pawłowi i zacznie prześladować Lewickich. Będzie gotowa powiedzieć Adamowi,że jest jego prawdziwą matką? Nie dość, że żona Zduńskiego nie zachce słuchać o tym, by w sprawie huśtawki nastrojów jakie wywołuje w niej dziecko, poradziła się specjalisty, to jeszcze odmówi wyjazdu z Pawłem z dala od problemów. Bo to będzie dla Franki oznaczało ostatecznie pożegnanie z Adamem, który z rodzicami nie zostanie zbyt długo w Polsce.

W 1682 odcinku "M jak miłość" stryj Franki, Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), wspomni Zduńskimi, że zabiera jeszcze Lewickich do Bukowiny Tatrzańskiej, bo lada moment wracają do Nowego Jorku. Dla Franki to będzie ostatnia szansa na spotkanie z synem. Z daleka będzie się przyglądać Adamowi z Martą i Karolem. Wzruszy ją widok miłości, jaką otaczają jej syna Lewiccy, czułości za jaką Marta podchodzi do Adasia. Odetchnie z ulgą, że jej dziecko ma tak wspaniałych rodziców.

Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" przyciśnie Pawła, żeby mieli dziecko!

Pod wpływem tego spotkania w 1682 odcinku "M jak miłość" Franka wyzna Pawłowi, że muszą mieć własne dziecko, bo ona niczego bardziej nie pragnie jak zostać matką, przelać macierzyńskie uczucia na maleństwo, które będzie tylko ich. Zduńskiego przerazi taka motywacja żony, ale ulegnie jej, gdy Franka zacznie naciskać na kolejną wizytę u lekarki. Choć sam dojdzie do wniosku, że to nie jest odpowiedni czas na powiększenie rodziny - Franka musi się najpierw uporać z emocjami, jakie wywołuje u niej jej syn Adam.

Ginekolog Franki w 1682 odcinku "M jak miłość" oceni,że bez operacji nie ma szans na zajście w ciążę. U chorej na endometriozę Franki konieczny będzie zabieg udrożnienia jajowodów, usunięcia torbieli. Nawet jeśli operacja się uda, to nie ma gwarancji, że Franka urodzi Pawłowi dziecko.

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze