M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Horror na Deszczowej! To przez Piotrka jego syn Misiek wyląduje w szpitalu! - ZDJĘCIA

W 1682 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) doprowadzi swojego jedynego syna Miśka (Aleksander Bożyk) do utraty przytomności! Na Deszczowej rozegra się istny horror - Misiek zacznie wymiotować, a kiedy powie o tym tacie, ten go wyśmieje. W sekundę później Zduński będzie łapał zemdlonego Miśka i razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) odwiozą dziecko do szpitala. Lekarz (Jerzy Mazur) w 1682 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał żadnych wątpliwości, co jest przyczyną stanu chłopca. Jak Piotrek doprowadzi do tego, że Misiek wyląduje w szpitalu? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie tę tragedię w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" Piotrek zdecydowanie przesadzi z musztrowaniem Miśka. Fakt, że najmłodszy Zduński wywinie w szkole niezły numer, ale ojciec wprowadzi syna z tego powodu w taki stres, że dziecko wyląduje w szpitalu! Już sama rozmowa Piotrka i Kingi w samochodzie, kiedy chłopiec przyzna się rodzicom do szkolnego "przestępstwa" pokaże różnicę w podejściu Zduńskich do wychowywania dzieci. Wygląda na to, że Piotrek zdecydowanie przesadzi w musztrowaniu syna...

O tym, że młody Zduński w "M jak miłość" straci przytomność pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Wtedy wyglądało to jeszcze na poważną chorobę dziecka, ale teraz już wiadomo, że za wszystkim stoi zachowani Piotrka!

Piotrek w "M jak miłość" zmusi Miśka do mówienia

Kiedy Misiek w drodze ze szkoły do domu w 1682 odcinku "M jak miłość" będzie próbował wyznać rodzicom swoje winy, Piotrek jako pierwszy straci cierpliwość. I w zasadzie zmusi dziecko do mówienia. I skutki będą tragiczne!

- Misiek, wyduś to w końcu z siebie... O jakich kłopotach mówisz? - popędzi Piotrek syna w samochodzie. 

- A nie będziesz zły? - przestraszy się najmłodszy Zduński w 1682 odcinku "M jak miłość". 

 - To się jeszcze okaże, zobaczymy! - odpowie Piotrek zimnym tonem. 

- Chodzi o to, że pani wychowawczyni będzie chciała z wami porozmawiać...

- O, a o czym? - zainteresuje się Kinga.

- Bo ostatnio zabrała mnie i Ryśka do pokoju nauczycielskiego... Bo trochę rozrabialiśmy na przerwie... A potem musiała na chwilę wyjść... I zostawiła na stole otwarty laptop... I była zalogowana do dziennika elektronicznego... Ja nie chciałem niczego ruszać, ale Rysiek namówił mnie, żebyśmy wpisali Bartkowi - wiecie, temu donosicielowi - naganę! I przy okazji...

- Już się domyślam - wtrąci Kinga. 

- Przy okazji skasowałem sobie brak pracy domowej... A Rysiek aż trzy nieprzygotowania!

- I pewnie dobrze się czujesz? - Zduńska "doleje oliwy do ognia". - Te zawroty głowy, nudności to jedna wielka ściema? 

Po powrocie do domu w szkolną aferę Miśka włączy się Marszałek (Emilian Kamiński). Dziadek, aby zdjąć ciężar winy z barków dziecka, opowie wnukowi podobną historię w wykonaniu Magdy (Anna Mucha) z czasów, kiedy to ona chodziła do szkoły. I wtedy naskoczą na niego Krysia (Hanna Mikuć) z Kingą. - Jaki ty przykład dajesz Miśkowi!

Syn Zduńskich opadnie bez sił na ręce ojca

Kiedy później w 1682 odcinku "M jak miłość" Misiek naprawdę źle się poczuje, Piotrek zgani go, za to że znowu gra i udaje. I już za moment będzie pędził razem z żoną i z dzieckiem do szpitala na SOR!

- Tato, niedobrze mi...

-  Mi też, nie ciągnijmy tej komedii... I tak ci to nie pomoże - odpowie synkowi zniecierpliwiony Piotrek i za sekundę będzie łapał syna, który osunie mu się na ręce.

Od lekarza przerażony Zduński w 1682 odcinku "M jak miłość" usłyszy jednoznaczną diagnozę. - Badania tomografii głowy niczego niepokojącego nie wykazały. - Wymioty mogą być wynikiem stresu. Czy nadal każe Miśkowi wybrać sobie karę?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1682: Kolejna wielka tajemnica Franki! Kiedy urodzi dziecko Pawła zostanie matką po raz trzeci! - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze