M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Franka kiedy urodzi dziecko Pawła zostanie matką po raz trzeci! Znów nie od niej się o tym dowiemy - ZDJĘCIA

W 1682 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie kolejna wielka tajemnica Franki (Dominika Kachlik)! Jeszcze nie wszyscy pozbierali się po ujawnieniu, że Zduńska ma syna Adama (Liam Culbreth), którego 10 lat temu oddała w USA na wychowanie obcym ludziom. Teraz okazuje się, że jeżeli Franka urodzi dziecko Pawła (Rafał Mroczek), zostanie matką po raz... trzeci! Jak to możliwe? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ nowych ZDJĘC!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie kolejna tajemnica Franki! Dopiero co wszyscy przeżywaliśmy wielki dramat Zduńskich - żona okłamywała męża i do ostatniej sekundy nie umiała mu powiedzieć, że 10 lat temu porzuciła w USA własne dziecko. Oczywiście, "|mleko się wylało", ale Paweł bardzo kocha żonę i będzie próbował ją powstrzymać, kiedy zupełnie oszaleje po przyjeździe Adama do Polski. Ale okazuje się, że to jeszcze nie koniec tajemnic Franki!

Zduńscy w 1682 odcinku "M jak miłość" wybiorą się wspólnie do ginekologa w celu przygotowania się do skutecznego aktu prokreacji. Franka już raz usłyszała straszną diagnozę, że jest chora na endometriozę, co może poważnie utrudnić jej posiadanie kolejnego potomka. Ale właśnie przyjazd Adama z rodzicami do Polski spowoduje, że Zduńska będzie gotowa na wszystko, aby urodzić dziecko męża. I jeszcze pojawi się jedna nieoczekiwana propozycja...

Franka Zduńska w "M jak miłość" już ma dwoje dzieci!

- Jesteś najlepszą mamą jaką znam. Mam nadzieję, że moja mama się nie obrazi, ale z tobą mam po prostu wyjątkową relację... - powie Basia (Gabriela Raczyńska) do Franki w obecności Pawła w 1682 odcinku "M jak miłość". - Ja z tobą też... - odpowie jej Franka. 

Później w 1682 odcinku "M jak miłość" Paweł pochwali żonę za to, jak wspaniale wspiera go w wychowywaniu Basi. 

- Przejęłaś moją rolę. Basia staje się kobietą. Ma w tobie wsparcie, inspirację, a ja co? Co najwyżej mogę jej naprawić rower... - wyzna szczerze Zduńśki. 

- To też się liczy... Tak sobie myślę, że jeśli się to nie uda i nie zajdę w ciążę, to mamy już jedno dziecko - ucieszy się Franka. 

I to całkiem nieźle odchowane. Niedługo będzie wyższa od nas... - doda szczęśliwy Paweł. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1686: Magda zacznie nowe życie bez Andrzeja! Otworzy w siedlisku pensjonat i zostanie w Grabinie na stałe - ZDJĘCIA

Najnowsze