M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Znamy tajny plan podłej matki Poli! Weronika zacznie grać, że się zmieniła bo ma ważny powód

W "M jak miłość" nareszcie wiadomo co kombinuje wyrodna matka (Ewelina Kudeń-Nowosielska) Poli (Hania Nowosielska)! Weronika w nowym sezonie wraca odmieniona - wynajęła mieszkanie w Warszawie i stara się dogadać z Kamilem (Marcin Bosak), aby móc więcej opiekować się córką. Jednak jak udało nam się ustalić, za zachowaniem matki Poli kryje się oczywiście tajemnica. O co tak naprawdę zagra Weronika w 1680 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, o co tak naprawdę chodzi matce Poli! Weronika zasłynęła w serialu jako jedna z najgorszych matek. Najpierw pozbyła si własnej córki wysyłając ją do obcego mężczyzny w obcym kraju. Był nim Kamil, który w ten sposób wkroczył do życia dziecka, jako pełnowartościowy ojciec. I trzeba przyznać, że ta rola go odmieniła. Później Weronika brała udział w porwaniu Poli i ostatecznie została sądownie pozbawiona praw rodzicielskich. 

"M jak miłość": Matka Weroniki nie przestanie być podła!

Tymczasem w nowym sezonie "M jak miłość" Weronika deklaruje wielką przemianę i stara się być jak najbliżej córki. Wygląda to pięknie, ale oczywiście w jej zachowaniu jest ukryty haczyk! Jaki?

Pola w "M jak miłość" cieszy się z powrotu mamy do jej życia. Weronika wpadła w oko Wernerowi (Jacek Kopczyńśki) i umiejętnie podsyca jego zainteresowanie. Kamil wyczuwa kłopoty, ale nawet on nie ma pojęcia, jak będą duże! 

Jak podaje serwis AKPA w 1681 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że matka Poli ma ogromne długi! I kiedy coraz bardziej zakochany Werner dowie się o tym, natychmiast zaproponuje jej ogromną pożyczkę! 

Czy na tym się skończy gra Weroniki o kasę w "M jak miłość"? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Franka w ciąży? Stryj pierwszy zauważy, że żona Pawła spodziewa się dziecka - ZDJĘCIA

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze