M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Sekta nie odpuści i osaczy Aleksandrę. Znów zacznie się bać o swoje życie

Aleksandra w 1680 odcinku "M jak miłość" wyzna, że znów drży ze strachu przed sektą! A już wydawało się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) z Olkiem (Maurycy Popiel) zrobili z sekciarzami porządek i raz na zawsze przegonili ich z życia matki (Małgorzata Pieczyńska). Ale nic z tego. Może Janek (Wojciech Kalarus) na jakiś czas się wycofa, ale potężna organizacja wcale nie ma zamiaru odpuszczać! W 1680 odcinku "M jak miłość" Aleksandra zwierzy się Iwonie (Hanna Śleszyńska), że znów dzieje się coś złego. I nie będzie miała pojęcia, jak daleko, oni mogą się posunąć!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" okaże się, że sekta Janka nie tylko nie zostawiła Aleksandry w spokoju, ale wręcz zaczną ją nękać jeszcze bardziej. Chodakowska znów zacznie drżeć ze strachu, a prawdę wyjawi tylko najbliższej przyjaciółce, Iwonie. Złowrogi to będzie obrazek: Aleksandra opiekując się z małym synkiem Anety (Ilona Janyst) i Olka Borysem (Tymon Szkopek) mówi o tym, ż nie wie, do czego sekciarze są zdolni...

- Ostatnio się uaktywnili - wyzna Aleksandra Iwonie w 1680 odcinku "M jak miłość". - Bez przerwy piszą, a to jakiś wyjazd, albo wykład... Nie mam pojęcia jak daleko oni mogą się posunąć - wyzna Chodakowska. 

Aleksandra w "M jak miłość" znów da się omotać sekcie?

Jak pamiętamy, Aleksandra w "M jak miłość" już dała się omotać i oszukać sekcie. Udający kochającego ją mężczyznę Janek z jej konta sprzątnął wszystkie oszczędności. I choć pieniądze do niej wróciły, najgorsze spustoszenie zrobiło "pranie mózgu", któremu została poddana. Aleksandra uwierzyła, że ma "drugą, ważniejszą rodzinę" i zaczęła zaniedbywać własną. Kiedy Marcin i Olek wkroczyli do gry i zrobili porządek z Jankiem, wydawało się, że ich matka spokojnie wróci do zdrowia. 

Ale jak pokazuje zwiastun 1680 odcinka "M jak miłość" - nic z tego. Sekta tak łatwo nie odpuści i znów zacznie nękać Chodakowską. Do czego okażą się zdolni?

Zobacz też: Fani M jak miłość żądają śmierci Julii i Sylwii! Te bohaterki długo nie pograją

M jak miłość odcinek 1676 ZWIASTUN. Aleksandra zniszczona przez sektę Janka! Jakub dowie się od Kasi, że jest chory na białaczkę
Najnowsze