M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Tylko Marysia pozna prawdę o powrocie Mateusza. Nie da się dłużej ukrywać miłości do Lilki - ZDJĘCIA

W 1678 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pozna całą prawdę na temat powrotu Mateusza (Krystian Domagała) do domu. Na jaw wyjdą nowe fakty - w tym data, kiedy Mateusz zawita do Grabiny! Stanie się również jasne, że Mostowiak nadal kocha wiarołomną Lilkę (Monika Mielnicka). I jak tu się cieszyć w 1678 odcinku "M jak miłość" z nadciągającego powrotu Mateusza? Przecież to tylko kwestia czasu, zanim wpadnie w Grabinie na żonę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie i Rogowscy poznają najbliższego przyjaciela Mateusza ze statku. Rafał (Łukasz Twardowski) przyjedzie bez żadnej zapowiedzi, ale kiedy pod sklepem ujrzy go Barbara (Teresa Lipowska), natychmiast zagości w domu rodzinny, Mateusza, jako niezwykle ważna persona. Najpierw jednak Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) weźmie Rafała za członka mafii, polującego na Jagodę (Katarzyna Kołeczek)... 

- To jest kolega Mateusza (Krystian Domagała) ze statku! - Barbara ucieszy się na widok Rafała w 1678 odcinku "M jak miłość".

- Dzień dobry, pani Basiu - przywita się przyjaciel Mateusza. 

Jak informuje dwutygodnik "Świat seriali", w 1678 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur (Robert Moskwa) jako pierwsi dowiedzą się, kiedy do domu wróci Mateusz! Rafał zdradzi im, że młody Mostowiak zawita do Grabiny już za miesiąc! 

Przy tej okazji dowiemy się też w 1678 odcinku "M jak miłość", że Mateusz wraca do Polski, bo zostanie ojcem chrzestnym synka Rafała. Jednak na tym radosne nowiny się kończą. Kiedy Marysia z Basią (Karina Woźniak) wezmą Rafała na spacer do ogrodu dowiedzą się, że Mostowiak nadal kocha żonę. A z tego faktu mogą wyniknąć tylko wielkie kłopoty.

A Mateusz? Jak on się trzyma? To już ponad rok z dala od domu, rodziny… - zapyta Rafałą Rogowska. 

Nigdy nie powiedział tego wprost, ale myślę, że on wciąż nie może zapomnieć o Lilce…– przyjaciel Mostowiaka natychmiast wyda największą tajemnicę. 

Tego się właśnie obawiałam… Widzieliśmy jej zdjęcie w kajucie… - odpowie zamyślona Marysia. 

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1678: Mateusz Mostowiak zostanie ojcem! Właśnie to jest powodem powrotu męża Lilki do Grabiny

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Najnowsze