M jak miłość, odcinek 1678: Tak przyjaciele z kancelarii spróbują odzyskać Magdę. Znajdą nietypowy sposób na przeprosiny Budzyńskiej

i

Autor: MTL Max Film / VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1678: Tak przyjaciele z kancelarii spróbują odzyskać Magdę. Znajdą nietypowy sposób na przeprosiny Budzyńskiej

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Tak przyjaciele z kancelarii spróbują odzyskać Magdę. Znajdą nietypowy sposób na przeprosiny Budzyńskiej

2022-10-11 21:29

Przyjaciele Magdy (Anna Mucha) w 1678 odcinku "M jak miłość" wymyślą sposób, jak przeprosić Budzyńską za ukrywanie zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek). Wyrzuty sumienia dosięgną Anitę (Melania Grzesiewicz), Piotrka (Marcin Mroczek), Wernera (Jacek Kopczyński) i Kamila (Marcin Bosak). W 1678 odcinku "M jak miłość' Magda nadal nie będzie miała ochoty na rozmowę z kimkolwiek oprócz Kingi (Katarzyna Cichopek), a już na pewno nie przejawi ochoty na wybaczenie Andrzejowi seksu z Julią (Marta Chodorowska). Przyjaciele w nietypowy sposób postarają się odzyskać zaufanie Magdy.

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda nadal będzie przebywać w siedlisku, gdzie spróbuje dojść do siebie po zdradzie Andrzeja. Budzyńska odsunie się od wszystkich, z wyjątkiem Kingi. Jej jedynej wybaczy oszustwo i ukrycie prawdy o zdradzie męża. Inaczej zachowa się w stosunku do Anity, Adama, Wernera czy Kamila. Gryc ma największy udział w spirali kłamstw,  w jaką ekipa z kancelarii wplątała Magdę. To prawnik wymyślił, że weźmie winę za seks z Julią na siebie, a wszyscy pozostali dali się w to wkręcić. Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" otrzyma nietypowe przeprosiny.

Tak ekipa z "M jak miłość" postara się udobruchać Magdę 

Budzyńska otrzyma wiadomości nagrane na komórkę. Przyjaciele wymyślą nietypowy pomysł na przeprosiny i zamiast osobiście prosić Magdę o wybaczenie, nagrają jej wiadomości głosowe, które ta odsłucha w siedlisku. Nie bardzo jednak nabierze ochoty na czułe pojednanie, tym bardziej, że w 1678 odcinku "M jak miłość" otrzyma jeszcze jedną, straszną w jej oczach informację. Sylwia (Hanna Turnau) postanowi poinformować telefonicznie Budzyńską o tym, że jej mąż spodziewa się dziecka kochanki. Tego już będzie za wiele! Kiedy Andrzej zjawi się w siedlisku, Magda nie uwierzy, że naprawdę ją to wszystko spotyka.

- Tyle razy chciałem ci powiedzieć, próbowałem... - wyzna załamany Andrzej, kiedy Magda obwieści mu, że wie o dziecku. - Jakoś mało skutecznie! - wścieknie się kobieta i oznajmi, że to koniec małżeństwa. - To koniec, Andrzej. Nie wracam do domu, do mieszkania. Maciek sam zdecyduje, czy chce tam zostać do końca roku szkolnego, ale ja zostaję tutaj! Do kancelarii też już nie wrócę - stwierdzi oburzona kobieta i wyprosi męża zdrajcę. 

Przeprosiny przyjaciół w 1678 odcinku "M jak miłość" na niewiele się zdadzą, a Budzyńska przeżyje jedne z najgorszych chwil w swoim życiu. Kinga przerazi się, bo przyjaciółka zacznie zachowywać się dość dziwacznie. W środku nocy zniknie z siedliska! Na szczęście szybko się okaże, że Budzyńska udała się na nocny spacer. To jednak nie zmniejszy przerażenia Zduńskiej. Żona Piotrka spróbuje uspokoić nerwy przyjaciółki. 

- (...) Nie, tu nie ma czego tłumaczyć... Kłamał od samego początku, wszyscy kłamali! - orzeknie Budzyńska. - Przepraszam, że cię przestraszyłam. Spróbuję zasnąć.... może mi się uda... Tak najchętniej to bym spała i spała... bez końca - powie smutno Maga. 

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze