M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda okłamie Maćka, że pogodzi się z Andrzejem! Będzie broniła męża przed synem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-17 20:15

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wciąż nie poradzi sobie ze zdradą Andrzeja (Krystian Wieczorek), nie będzie w stanie myśleć o tym, że mąż przespał się z Julią (Marta Chodorowska), wszyscy o tym wiedzieli, a ona dowiedziała się ostatnia. Pogrąży się w jeszcze większym cierpieniu i w tak stanie zobaczy ją Maciek (Franciszek Przanowski). 14-letni syn Magdy, którego adoptowała jeszcze przed ślubem z Budzyńskim w 1678 odcinku "M jak miłość" potępi ojczyma za to, co zrobił jego mamie. Dla dobra rodziny Magda będzie robiła dobrą minę do złej gry. Okłamie Maćka, że jest gotowa pogodzić się z Andrzejem, wybaczyć mu zdradę. Czy faktycznie do tego dojdzie? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Cierpienie Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość" dla Maćka będzie wystarczającym dowodem jak bardzo Andrzej skrzywdził jego matkę! 14-latek domyśli się, że Budzyński zdradził Magdę, po tym jak burzliwie przebiegła ich ostatnia rozmowa, kiedy ośmielił się rzucić w żartach, że ojczym "bzyknął sobie jakąś laskę na boku". Pobyt Magdy w siedlisku w Grabinie przedłuży się o kilka kolejnych dni, więc Maciek w 1678 odcinku "M jak miłość" pojedzie do niej, żeby na własne oczy zobaczyć co się z nią dzieje. Zastanie matkę przygaszoną, zapłakaną, jakiej jeszcze nigdy nie widział.

Odwiedziny Maćka w 1678 odcinku "M jak miłość" zaskoczą Magdę, która desperacko będzie próbowała ukryć jak bardzo jest z nią źle. Na widok syna na twarzy Magdy po raz pierwszy pojawi się wymuszony uśmiech. Postara się wyjaśnić Maćkowi, że nic złego się nie dzieje i nie powinien teraz z nią być. - A ty wiesz, że zawalając szkołę nikomu nie pomożesz? To jest głupie...

W 1678 odcinku "M jak miłość" Maciek przekona jednak mamę, że nie mógł zostawić jej samej w takiej chwili. - Wiem, ale jak miałem się skupić, pisać jakiś durny sprawdzian, kiedy ty tu siedzisz i płaczesz przez tego dupka?!

- Maciek...

Dla dobra rodziny Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie robiła dobrą minę do złej gry. A to co powie Maćkowi będzie nawet wskazywało, że potrzebuje trochę czasu na przemyślenie wszystkiego, że niebawem wróci do domu i będzie gotowa wybaczyć Andrzejowi zdradę. Zapewni też syna, że da sobie radę ze wszystkim i nie musi się o nią martwić.

- To jest sprawa pomiędzy mną i Andrzejem i my powinniśmy to rozwiązać. To wszystko jest skomplikowane... Ale ja sobie poradzę, naprawdę... - zapewni Maćka, wysilając się na kolejny uśmiech, a nawet żarty, żeby uśpić czujność 14-latka. - Wiem, że tak... Jesteś najtwardszą babką jaką znam - doda syn Magdy, który w 1678 odcinku "M jak miłość" uwierzy w jej wszystkie kłamstwa. Dopiero po wyjeździe Maćka na Magdę spadnie kolejna bolesna wiadomość - o ciąży Julii i dziecku, którego ojcem jest Andrzej.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze