M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda nie zdzierży, że Andrzej spodziewa się dziecka! Ciąża Julii ją zniszczy - ZDJĘCIA

2022-10-11 21:39

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że Julia (Marta Chodorowska) jest w ciąży z Andrzejem (Krystian Wieczorek)! Odsłucha wiadomość, którą zostawi jej na poczcie głosowej Sylwia (Hanna Turnau) i tak odkryje, że Budzyński będzie miał dziecko z kochanką. Biedna Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" zupełnie sobie z tym nie poradzi. Zdrada Andrzeja dobije ją, ale ciąża Julii to będzie tak bolesny cios, że serce Magdy rozpadnie się na kawałki. Od tak dawna marzy, żeby urodzić mężowi dziecko, a teraz to "marzenie" spełni kochanka Budzyńskiego. Kinga (Katarzyna Cichopek) nie zdoła nic zrobić, żeby pomóc Magdzie. Zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka i sprawdź, co będzie dalej.

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dramat Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość" osiągnie punkt kulminacyjny! Nie dość, że nie pogodzi się ze zdradą Andrzeja, z kłamstwami przyjaciół, którzy cały czas kryli Budzyńskiego, to jeszcze z trudem poradzi sobie ze świadomością, że kochanką jej męża jest Julia Malicka, która cały czas się koło niego kręci. Dzięki Kindze będzie już wiedziała, że Andrzej zdradził ją z Julią na delegacji we Wrocławiu, że Kamil (Marcin Bosak) wziął to na siebie, bo od początku był zamieszany w oszustwa Budzyńskiego!

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" w rozpaczy na wieść o ciąży Julii

Ale najgorsze w 1678 odcinku "M jak miłość" nadejdzie kiedy Magda o poranku w siedlisku w Grabinie odsłucha wiadomość przekazaną jej przez Sylwię, w której przyjaciółka Malickiej ostatecznie potwierdzi, że Julia jest w ciąży z jej mężem. To co Magda usłyszy na swojej poczcie głosowej zrani ją tak boleśnie, że pogrąży się w jeszcze większej rozpaczy.

"Jestem przyjaciółką Julii i myślę, że powinna pani o czymś wiedzieć... Julia jest w ciąży z pani mężem, potwierdziły to testy na ojcostwo. Proszę zrobić z tą informacją, co uważa pani za słuszne..." - dokładnie tak będzie brzmiała nowina, którą w 1678 odcinku "M jak miłość" ogłosi Sylwia. Tym samym podła, bezczelna przyjaciółka kochanki Andrzeja udowodni, że uwielbia mieszać się w życie innych, że zależy jej na rozbiciu małżeństwa Budzyńskich.

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" nie wybaczy Andrzejowi dziecka z Julią

Zrozpaczona Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" nie zdoła pojąć jak to możliwe, że w jednej chwili jej idealny związek się rozpadł, że Andrzej, który był miłością jej życia, mógł tak łatwo ją zdradzić i tak dotkliwie zranić. - Andrzej będzie miał z nią dziecko! Możesz mi powiedzieć dlaczego życie jest takie okrutne... - będzie wypłakiwała się przyjaciółce Magda.

Tego dnia w 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie wytrzyma dłużej rozłąki z Magdą. Pojedzie do siedliska, by porozmawiać z żoną. Na powitanie Magda odtworzy mu nagranie Sylwii, po czym zapyta, kiedy i czy w ogóle zamierzał powiedzieć jej o tym, że będzie miał dziecko z kochanką. Może kiedy się urodzi albo jeszcze później!

Koniec Magdy i Andrzeja w 1678 odcinku "M jak miłość"

Cierpienie Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie tak ogromne, że przejdzie we wściekłość na męża, której da natychmiast upust. Po burzliwej kłótni uprzedzi Andrzeja, że nie wróci z nim do mieszkania ani do kancelarii. Jej syn Maciek (Franciszek Przanowski) będzie musiał sam zdecydować, czy chce zostać w domu z ojczymem do końca roku szkolnego. - To koniec, Andrzej. Nie wracam do mieszkania. Maciek sam zdecyduje, czy chce tam zostać do końca roku szkolnego, ale ja zostaję tutaj! Do kancelarii też już nie wrócę... - ogłosi niewiernemu mężowi.

Budzyński w 1678 odcinku "M jak miłość" zacznie błagać, żeby ukochana dała mu szansę jakoś się wytłumaczyć. - Magda, proszę cię, pozwól mi coś powiedzieć, spójrz na mnie! Ale ona znów nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień Andrzeja. Wypędzi go z siedliska, bo nie będzie w stanie dłużej na niego patrzeć.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze