M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Andrzej przez Julię o krok od wypadku! Stworzy śmiertelne zagrożenie i omal nie zginie przez manipulantkę - ZDJĘCIA

W 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) o mało się nie zabije! Wszystko przez Julię (Marta Chodorowska) i podstępną Sylwię (Hanna Turnau). Załamana Magda (Anna Mucha) pokaże mężowi wiadomość od przyjaciółki Malickiej, która "życzliwie" poinformuje ją o ciąży. Wściekły Budzyński zadzwoni do Julii i zabroni jej i jej przyjaciółce zbliżać się do jego rodziny, ale będzie w takim stanie, że nie zapanuje nad kierownicą! Andrzej zjedzie na lewy pas i prawie zderzy się czołowo z innym pojazdem! Zdradzamy: do kolizji tym razem ostatecznie nie dojdzie, nie wiadomo, co się stanie z Andrzejem w 1678 odcinku "M jak miłość". Zszokowany Budzyński będzie jechał i nie zobaczymy, co się dalej wydarzy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przerażające sceny w 1678 odcinku "M jak miłość"! Wzburzony Andrzej prowadząc samochód zadzwoni do Julii, a kiedy po wszystkim rzuci telefon, straci panowanie za kierownicą! W rezultacie Budzyńskie nagle zjedzie na lewy pas, wprost na czołowe zderzenie z innym pojazdem! Usłyszymy Pisk opon i zobaczymy nagłe ruchy kierownicą przerażonego Andrzeja. Uspokajamy: Andrzej nie zderzy się z jadącym z naprzeciwka autem! Ale nie wiadomo, co się z nim stanie dalej. 

Andrzej w "M jak miłość" prawie straci życie przez Julię i jej przyjaciółkę

Wszystko to wydarzy się w 1678 odcinku "M jak miłość" przez wiadomość, którą zostawi "usłużna" Sylwia Magdzie.  - Jestem przyjaciółką Julii i myślę, że powinna pani o czymś wiedzieć. Julia jest w ciąży z pani mężem, potwierdziły to testy na ojcostwo. Proszę zrobić z tą informacją, co uważa pani za słuszne. 

W efekcie Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" pogrąży się w jeszcze większej rozpaczy i przekaże Andrzejowi "radosną nowinę" od przyjaciółki Julii. Budzyński zrozumie, jak wielką krzywdę wyrządziły przyjaciółki Julia i Sylwia jego rodzinie i nie puści tego płazem. 

Kiedy Wzburzony Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" wsiądzie "za kółko" natychmiast zadzwoni do Malickiej. - Nie wiem dlaczego Sylwia uznała, że ma prawo się wtrącać. Zrobiła to z własnej inicjatywy, czy z twojej? Przekaż twojej przyjaciółce, żeby trzymała się od mojej rodziny z daleka! - wykrzyczy Andrzej. Kiedy Julia zacznie się tłumaczyć, że "próbowała mu powiedzieć" Andrzej rzuci telefonem, przerywając połączenie. Niestety, przy tej okazji Budzyński straci panowanie nad kierownicą. 

Jakie jeszcze tragedie musza się wydarzyć w "M jak miłość", aby Julia z Sylwią na zawsze zniknęły z życia Magdy i Andrzeja Budzyńskich?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1678: Andrzej zażąda od Julii, żeby trzymała przyjaciółkę Sylwię z dala od Magdy! Będzie już za późno

M jak miłość odcinek 1677 ZWIASTUN. Magda odejdzie od Andrzeja! Julia za namową przyjaciółki weźmie się za Budzyńskego
Najnowsze