M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Wielka histeria Julii. Zacznie się rzucać, że zostanie z dzieckiem sama! Ktoś jej współczuje? - ZDJĘCIA

W 1677 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) urządzi wielką histerię. Manipulantka, która zaciągnęła do łóżka Andrzeja (Krystian Wieczorek), być może będąc już w ciąży z własnym mężem, raptem zacznie rozpaczać, że zostanie z dzieckiem sama! Wysłuchiwać jej będzie Sylwia (Hanna Turnau), ale czy ktoś jeszcze w 1677 odcinku "M jak miłość" pożałuje losu Malickiej?

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1677 odcinku "M jak miłość" Julia z Sylwią będą w trakcie przeprowadzki. Jak pisaliśmy jako pierwsi - kancelaria Malickiej przeniesie się do tego samego biurowca, co kancelaria Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński)! Julia też będzie wybierała się na badania kontrolne w związku ze swoją ciążą. I przy tej właśnie okazji urządzi wielką histerię!

Julia w "M jak miłość" histeryzuje, że sama wychowa dziecko. Tylko czyje?

- A może ja pójdę z tobą do tego, lekarza, co? To ważne badanie, może lepiej, żeby ktoś tam z tobą był? - zaproponuje wierna Sylwia Malickiej w 1677 odcinku "M jak miłość". 

- Nie. Dziękuję, ale nie. Musze się zacząć przyzwyczajać, że już zawsze będę ze wszystkim sama!

Sylwia wysłucha w milczeniu skarg przyjaciółki w 1677 odcinku "M jak miłość". Być może nawet ona zrozumie, że Julia zdecydowanie przesadza, mając pretensje do rzeczywistości na swój los. W końcu Julia zaciągnęła Andrzeja do łóżka w wieczór, kiedy dopiero dowiedziała się, że jej własny małżonek mam jej dosyć. I wiele wskazuje na to, że mogła być już wtedy w ciąży. Może dziecko jednak pochodzi z prawego łoża i wcale nie zostanie sama, tylko wróci grzecznie do męża? Bo nikt inny w "M jak miłość" raczej jej nie pożałuje. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Franka w ciąży? Stryj pierwszy zauważy, że żona Pawła spodziewa się dziecka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?
Najnowsze