M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Magda dowie się o ciąży Julii od podłej przyjaciółki. Sylwia doniesie jej, że Andrzej będzie miał dziecko - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-11 19:50

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie poradzi sobie ze zdradą Andrzeja (Krystian Wieczorek). Oszukana, zraniona przez męża nie będzie jeszcze miała pojęcia, że Julia (Marta Chodorowska) jest w ciąży z Andrzejem, że ukochany będzie miał dziecko z kochanką. Zanim Budzyński zdąży przekazać Magdzie najgorszą nowinę w 1677 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy przyjaciółka Julii. Podła, wyrachowana Sylwia (Hanna Turnau) zadzwoni do Magdy i przekaże jej, że Andrzej będzie ojcem dziecka Julii. Nagra wszystko na poczcie głosowej, więc Magda odsłucha wiadomość... Zobacz WIDEO z tych scen z 1677 odcinka "M jak miłość" i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda odejdzie od Andrzeja! Nie będzie mogła znieść zdrady Budzyńskiego, faktu, że mąż tak długo go oszukiwał. Początkowo nie będzie świadoma tego, że w kłamstwa Andrzeja zamieszani byli wszyscy przyjaciele, także Kinga (Katarzyna Cichopek), którzy kryli jego skok w bok. Tuż po tym jak zostawi niewiernego męża odwiedzi Kingę i wtedy wszystko stanie się dla niej jasne. Domyśli się, że przyjaciółka wiedziała, że Andrzej ją zdradził i to od dawna. To będzie dla Magdy jeszcze bardziej bolesny cios. Wydarzenia, które rozegrają się potem w 1677 odcinku "M jak miłość" będą jednym, wielkim pasmem cierpienia Magdy. Zerwie kontakt z Andrzejem, ukryje się przed nim w siedlisku, a jedyną osobą, którą do siebie dopuści będzie Kinga.

Julia i jej przyjaciółka w 1677 odcinku "M jak miłość" nie będą wiedziały co zaszło u Budzyńskich!

Ani Julia, ani Sylwia w 1677 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będą wiedziały, że Magda już wie o zdradzie Andrzeja, że małżeństwo Budzyńskim właśnie się rozpada. Jeden telefon Julii do Andrzeja z informacją o kolejnej wizycie u ginekologa i prośbą, żeby kochanek jej towarzyszył, uświadomi Malickiej, że on nie wcale nie chce przy niej być. Podczas badania Julia usłyszy od lekarki jak ważne jest, by ojciec dziecka zaangażował się mocniej na tym etapie ciąży.

Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" odsunie się od Julii

Potem w 1677 odcinku "M jak miłość" Malicka wyżali się Sylwii, że Andrzej unika jej coraz bardziej, że jest skazana na samotne macierzyństwo. - Widziałam, że lekarka była zdziwiona, że przyszłam sama na te badania... Gówniara, co ona może wiedzieć! Patrzyła na mnie z takim politowaniem. Zrobiła mi wykład na temat budowania relacji ojca z dzieckiem. Bezczelna! Co ja miałam jej powiedzieć? Usiądź w tym gabinecie, rozpłakać się i opowiadać o moim love story?

- Julia, to jest twoja prywatna sprawa i tej lekarce nic do tego! W ogóle nie powinna o tym z tobą rozmawiać! - zwróci jej uwagę Sylwia, która w 1677 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej będzie się mieszała w sprawy Julii, podpuszczała ją, żeby nie pozwoliła Andrzejowi odsunąć się od niej i dziecka.

- No właśnie, ale ludzie tacy są, ciekawscy... No, ale coś będzie musiała jej mówić, odpowiadać na te głupie pytania. Muszę przygotować jakąś wersję dla ludu. Poradzę sobie, prawda? Jestem bardzo zdolną, błyskotliwą prawniczką... - Julia w 1677 odcinku "M jak miłość" uzna, że nie ma co liczyć, że Andrzej pomoże jej w końcówce ciąży. Przyjaciółka Julii tak jednak tego nie zostawi. - Naprawdę chcesz to tak zostawić? Oddać walkowerem? Na sali sądowej nigdy nie odpuszczasz, zawsze walczysz do końca!

Przyjaciółka Julii w 1677 odcinku "M jak miłość" powie Magdzie o ciąży kochanki Andrzeja

- Ale to nie jest sala sądowa! - doda Julia. To właśnie Sylwia w 1677 odcinku "M jak miłość" weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi powiedzieć Magdzie całą prawdę o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Zadzwoni do Budzyńskiej, lecz ta nie odbierze, więc zostawi jej wiadomość na poczcie głosowej. - Dzień dobry. Mówi Sylwia Kostecka, ja jestem przyjaciółką Julii. Myślę, że powinna pani o czymś wiedzieć...

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda jeszcze nie dowie się o ciąży Julii, a już w kolejnym odcinku 1678 odsłucha wiadomość od Sylwii i wpadnie w jeszcze większą rozpacz na wieść, że Andrzej będzie miał dziecko z kochanką.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze