M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Rodzina Chodakowskich stanie do walki i pokona sektę! Aleksandra nareszcie uwolniona – ZDJĘCIA

W 1676 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nareszcie oprzytomnieje i wyrwie się spod wpływu Janka (Wojciech Kalarus) i jego sekty. Ale to wcale nie oznacza, że to koniec kłopotów. Odtrąceni sekciarze zaczną naciskać, a nawet szantażować samotną Aleksandrę. Na szczęście rodzina Chodakowskich stanie murem za matką i przyjaciółką. Kiedy rozradowany Janek stawi się na spotkanie w domu Oli. czekać będzie na niego niezła niespodzianka. Zobacz koniecznie jak Chodakowscy wyczyszczą sektę z ich życia w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1676 odcinku "M jak miłość" Aleksandra nareszcie wyrwie się spod wpływu sekty. Kiedy Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) pojawią się u niej w domu wyzna im, że była tam karmiona psychotropami, a kiedy przestawała je brać, Janek ją do tego zmuszał. Na miejscu stawi się też Iwona (Hanna Śleszyńska), która natychmiast wybaczy przyjaciółce, że zewrała z nią kontakt. Aleksandra przyzna się, że się przed nią bardzo wstydziła tego, w co się wpakowała...

Kiedy Olek usłyszy od matki w 1676 odcinku "M jak miłość", że brała niebezpieczne leki bez kontroli lekarza, zagotuje się w nim krew. Tak przygotowana ekipa Chodakowskich będzie oczekiwała na Janka, który przybiegnie cały w uśmiechach. Sekciarz będzie przekonany, że jego naciski i szantaże odniosły skutek i Aleksandra znów jest pod jego wpływem. 

- O, dobrze, że jesteś, ktoś na ciebie czeka - drzwi otworzy Iwona z pięknym uśmiechem. Kiedy Janek zobaczy, kto n niego czeka mina wyraźnie mu zrzednie. 

"M jak miłość": Marcin z Olkiem pozbędą się wrednego sekciarza z życia matki

Później w 1676 odcinku "M jak miłość" Marcin z Olkiem "odprowadzą sekciarza do garażu. I tam odbędzie się zasadnicza "pogawędka". 

- Wiesz, Janek, bo ja dokładnie cię sprawdziłem. I znalazłem kilka ciekawych informacji o tobie... Może urząd skarbowy byłby zainteresowany? - zacznie Marcin ciepłym głosem. 

- Grozisz mi? - zapyta Janek. 

- Ja? Braciszku, powiedz panu, ze my nie jesteśmy tacy - roześmieje się Marcin, ale zaraz spoważnieje. - Ja po prostu chcę, żebyś się odczepił od naszej mamy, bo inaczej cię zniszczę. 

- Po prostu masz zakaz zbliżania się do niej. Żadnych maili, żadnych sms-ów - doda Olek i zapyta: - Czy to jest jasne?!

Janek nie będzie miał innego wyjścia w 1676 odcinku "M jak miłość" jak milcząco potwierdzić i zmykać. Wygląda na to, że Aleksandra dzięki wsparciu rodziny Chodakowskich uwolni się z łap niebezpiecznej sekty! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Franka w ciąży? Stryj pierwszy zauważy, że żona Pawła spodziewa się dziecka - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1676 ZWIASTUN. Aleksandra zniszczona przez sektę Janka! Jakub dowie się od Kasi, że jest chory na białaczkę
Najnowsze