M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1675: Kalinka porwana! Siostra Marzenki zmanipuluje Ulę i wykorzysta chwilę nieuwagi – ZDJĘCIA

W 1675 odcinku "M jak miłość" Kalinka (Oliwia Kępka) zostanie porwana! Ten straszny cios zada Uli (Iga Krefft) i Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) wyrodna siostra Marzenki, Beata Beata (Izabela Warykiewicz). Podła kuzynka zakradnie się znów do domu Mostowiaków i będzie się wkupywać w ich łaski tak długo, aż jej zaufają. I wtedy stanie się najgorsze. W 1675 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Ula zacznie szukać małej Kalinki, ale po dziecku ślad wszelki zaginie! Sprawdź co już wiemy i zobacz porwanie Kalinki w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1675 - wtorek, 4.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kalinka w 1675 odcinku "M jak miłość" zostanie porwana! Beata, podła siostra Marzenki, która czyha na spadek po babci, zmanipuluje Ulę, znów wkradnie się w łaski Mostowiaków i wykorzysta chwilę nieuwagi, aby porwać dziecko. Nie do opisania jest rozpacz Uli, która zobaczy puste miejsce przy stole Kalinki i zacznie w panice szukać córki. Tak to wygląda w ostatnich "Kulisach M jak miłość", w których pokazano dramatyczne wydarzenia w Grabinie. 

Ula w "M jak miłość" da się zmanipulować Beacie 

Ula w 1675 odcinku "M jak miłość" będzie znacznie spokojniejsza, bo sprawy ze zmarłym ojcem zostaną wyjaśnione i jak mówi Iga Krefft, będzie miała w sobie dużo dobre woli i chęci wybaczenia. I w tym właśnie momencie zaatakuje podła siostra Marzenki

- Na horyzoncie pojawia się kolejny powód do niepokoju, jakim jest Beata - zdradza Iga Krefft w "Kulisach M jak miłość". 

- Beatka próbuje zdobyć zaufanie całej rodziny Mostowiaków. Można by powiedzieć, że przeszła taką wielką zmianę, teraz już jest dobra. Ale czy na pewno? - pyta grająca Beatę Warykiewicz w "Kulisach M jak miłość".  

- Na pewno Ula jest w tym momencie, kiedy zaczyna się uczyć większego wybaczenia, myślę, że chce dać tej Beacie szansę - tłumaczy Krefft w "Kulisach M jak miłość". 

- Zdecydowanie Beatka liczy na Ulę, że przekona Bartka do Beatki. Robi dobrą minę do sytuacji. Bartek wyczuwa Beatkę, że coś tam jest nie tak - zdradza Warykiewicz. 

Kalinka zniknie bez śladu

I w 1675 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, że to Bartek miał rację nie pozwalając siostrze Marzenki zbliżyć się za bardzo do rodziny. W jednej sekundzie Kalinka zniknie, a na jej miejscu przy stole zostanie tylko pluszak i pusty kubek. Ula dosłownie oszaleje i zacznie szukać dziecka, ale bez szans. Wszystko wskazuje na to, że Beata wraz z żądnym majątku kochankiem Jarkiem (Marcel Wiercichowski) uprowadzą Kalinkę i zapewne zażądają od rodziny Mostowiaków grubej kasy. 

Dramatyczne wydarzenia w 1675 odcinku "M jak miłość" zobaczymy już we wtorek 4.10 o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany