M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Ostatnie pożegnanie Magdy i Andrzeja. Później poleje się morze łez – ZDJĘCIA

W 1674 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatni pocałunek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Piękne pożegnanie Budzyńskich o poranku będzie wyglądało jak co dzień, a jednak będzie nad nim wisiał cień zdrady Andrzeja. Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" odkryje, że została zdradzona i zrobi wszystko, aby się tego nie dowiedzieć. Ale i tak prawda wyjdzie na jaw i poleje się morze łez! Sprawdź co sobie powiedzą Magda i Andrzej na pożegnanie i jak będzie wyglądało - w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Pożegnanie Budzyńskich w 1674 odcinku "M jak miłość" będzie miało wyjątkowo charakter z dwóch powodów. Magda i Andrzej wręczą Ani (Gabriela Świerczyńska) na wyjazd sporo gotówki, a młoda Wojciechowska odwdzięczy się rodzicom dobrym słowem. A później mąż pocałuje żonę i padną ostatnie czułe słowa przed rozstaniem. Czy ktoś już będzie przeczuwał nieszczęście?

Kochanie, uważaj na siebie

- Andrzej! Przyjdziesz się pożegnać? - zawoła męża Magda w 6 odcinku "M jak miłość". 

- A to już? 

- Już, już, jeszcze musimy się przebić przez miasto, a wiesz jakie korki...

- Kochanie, to uważaj na siebie i baw się dobrze - powie Andrzej wręczając Ani gotówkę. 

- Mnie wystarczy buziak - uśmiechnie się do Andrzeja Magda. 

Ostatni pocałunek Andrzeja i Magdy w "M jak miłość"

I już, tak będzie wyglądało ostatnie pożegnanie Magdy i Andrzeja w 1674 odcinku "M jak miłość". Później w kancelarii Budzyński zostawi dla żony kwiaty, co wywoła mały skandal. Magda w tym czasie zwierzy się Pawłowi (Rafał Mroczek), że śmiertelnie boi się prawdy o zdradzie Andrzeja i zawrze z dawnym kochankiem niezwykłe przymierze. W finale odcinka będzie już tylko płakała w ciszy na jego ramieniu. 

Nie przegap: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Najnowsze