M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Andrzej zostawi Magdę! Podle okłamie żonę i poleci do Julii, wrabiając we wszystko Kamila – ZDJĘCIA

2022-09-28 22:12

W 1673 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 27.09.2022 o 20.55 w TVP2) Andrzejowi (Krystian Wieczorek) coraz trudniej będzie ukrywać zdradę przed Magdą (Anna Mucha). Szczególnie, że z tyłu głowy ciągle będzie miał myśl, że ciąża Julii (Marta Chodorowska) jest zagrożona, a ciężarna kochanka została w szpitalu zupełnie sama. Niepokój o dziecko zmusi Budzyńskiego do kolejnego podłego kłamstwa w 1673 odcinku „M jak miłość”, w które tym razem wmiesza Kamila (Marcin Bosak). Andrzej podejmie ważną, ale niełatwą decyzję, w wyniku której zdecyduje się zostawić Magdę…

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku „M jak miłość” zagrożona ciąża Julii nie da Andrzejowi spokoju. Z jednej strony Budzyński do końca będzie się łudził, że ciąża kochanki nie jest wynikiem jednorazowego skoku w bok na służbowej delegacji we Wrocławiu, zaś z drugiej będzie żył w ogromnym niepokoju, że Malicka może stracić dziecko. Tym bardziej, że ciągle nie przyzna się Magdzie do zdrady i zapląta się w prawdziwą spiralę kłamstw, które będzie kontynuował w 1673 odcinku „M jak miłość”. Niepokój o dziecko sprawi, że Andrzej nie będzie mógł zachować się inaczej i zdecyduje się zostawić żonę! Budzyński posunie się do kolejnego kłamstwa i tak wszystko obmyśli, że mocno doprawi Kamilowi rogi i wyzbędzie się wszelkich podejrzeń żony, która ciągle będzie żyła w błędnym przekonaniu, że to Gryc przespał się z Malicką!

W 1673 odcinku „M jak miłość” Andrzej kolejny raz spróbuje wymknąć się z domu w weekend, czym wzbudzi podejrzliwość Magdy. Budzyński okłamie ją, że musi jechać do kancelarii, a to wszystko z winy Kamila, który akurat dziś chce zająć się sprawą od niego przejętą z uwagi na to, że przeciwną stronę reprezentuje właśnie Malicka! Oczywiście, Andrzej osiągnie założony cel, gdyż Magda uwierzy w każde jego słowo, a całą złość przerzuci na Kamila!

- A co ty w sobotę od świtu na nogach? Idziesz do kancelarii? Nie zjesz z nami śniadania? – zdziwi się Magda.

- Musimy z Kamilem ogarnąć sprawę tej deweloperki – okłamie ją.

- Nie rozumiem, czemu Kamil upiera się, aby zająć się to sprawą, zwłaszcza po tym, co wydarzyło się we Wrocławiu… - oburzy się.

Jednak z uwagi na obecność Maćka (Franciszek Przanowski) w 1673 odcinku „M jak miłość” Magda szybko zmieni temat, a Andrzej kolejny raz zapunktuje! Budzyński znów odegra rolę wspaniałego męża, czym już w ogóle rozwieje wątpliwości żony, ale wzbudzi podejrzliwość jej syna!

- Pudła z dokumentami zostawcie proszę, nie ruszajcie. Ja się tym zajmę w poniedziałek, one naprawdę mogą poczekać. Ja już mam dosyć tej przeprowadzki – poprosi.

- W takim razie dzisiaj odpoczywaj – uzna, po czym czule przytuli żonę na pożegnanie.

Tuż po wyjściu Andrzeja w 1673 odcinku „M jak miłość” Maciek zwróci uwagę na jego dziwne zachowanie, ale Magda uspokoi go, że nie ma powodu do niepokoju, gdyż Budzyński jest po prostu przemęczony pracą.

- Z Andrzejem wszystko okej? Wydaje się być jakiś dziwny – zwróci uwagę Maciek.

- Nieee, wszystko okej. Po prostu przepracowany jest, wiesz? On wszystko bierze na siebie, nie potrafi scedować obowiązków – wytłumaczy go.

Niestety, Magda nie będzie miała pojęcia jak bardzo się myli, gdyż o ile Andrzej faktycznie będzie zmęczony to nie robotą, a kolejnymi kłamstwami i ukrywaniem przed nią zdrady i ciąży kochanki, do której właśnie wymknie się w 1673 odcinku „M jak miłość”! Budzyński pojedzie odebrać Malicką ze szpitala, aby osobiście utwierdzić się w tym, że z ich dzieckiem jest wszystko w porządku, a Julia czuje się już lepiej!

- Dziękuję, że przyjechałeś. Zwłaszcza w sobotę – ucieszy się Julia.

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze