M jak miłość, odcinek 1672: Wyrodna siostra Marzenki wróci do Mostowiaków! Manipulantka Beata znów spróbuje odebrać Uli i Bartkowi Kalinkę?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1672: Wyrodna siostra Marzenki wróci do Mostowiaków! Manipulantka Beata znów spróbuje odebrać Uli i Bartkowi Kalinkę?

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Wyrodna siostra Marzenki wróci do Mostowiaków! Manipulantka Beata znów spróbuje odebrać Uli i Bartkowi Kalinkę?

W 1672 odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci wyjątkowo paskudna postać. Wyrodna siostra Marzenki (Olga Szomańska) pojawi się w domu Mostowiaków z zamiarem proszenia o wybaczenie i obietnicą poprawy. Beata (Izabela Warykiewicz) będzie tak przekonująca, że Ula (Iga Krefft) w końcu uwierzy w jej wielką przemianę! Ale za zachowaniem podłej ciotki Kalinki (Oliwia Kępka) znów będzie czaiła się manipulacja... Poznaj szczegóły o wydarzenia w domu Mostowiaków w 1672 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1672 - poniedziałek, 26.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku "M jak miłość" Beata znów stanie w drzwiach w domu Mostowiaków. Wyrodna siostra Marzenki dała się poznać z jak najgorszej strony. Po tragicznej śmierci Marzenki i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w wypadku, spowodowanym przez pijaka Jaszewskiego (Tomasz Lulek) Beata próbowała odebrać Uli i Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) Kalinkę - najpierw po dobroci, później przemocą. A chodziło jej nie o dziecko, a o spadek o babci... Nikt więc nie ucieszy się na widok tej kobiety. Ale ona zrobi wszystko, aby przekonać rodzinę, że szczerze przeprasza i błaga o wybaczenie! Czy to kolejna zagrywka podłej Beaty?

"Szczere" przeprosiny manipulantki Beaty

Oznajmi w 1672 odcinku "M jak miłość", że przyjechała tylko po to, aby szczerze przeprosić Ulę za swoje ostatnie zachowanie oraz próbę odebrania Kalinki. Lisiecka długo będzie się wzbraniała przed wzięciem słów wyrodnej siostry Marzenki za dobrą monetę. Ale Beata będzie niezwykle przekonująca!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1668: Ula odzyska testament zmarłego Jakubczyka! Zakłamany Horbaczewski skończy w więzieniu – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1668 ZWIASTUN. Bartek włamie się do Horbaczewskiego i odzyska testament ojca Uli

Ula w 1672 odcinku "M jak miłość" wysłucha jednak tłumaczeń wyrodnej siostry swojej zmarłej szwagierki. Beata wyzna, że była wcześniej pod wpływem swojego niedobrego partnera, ale udało jej się w końcu przejrzeć na oczy i żałuje swoich czynów.

Ula w "M jak miłość" da się nabrać jak dziecko

I Beata osiągnie w 1672 odcinku "M jak miłość" to, po co przyjechała! Ula ostatecznie przyjmie jej przeprosiny i niejako "wpuści" ją do domu Mostowiaków.

Zdradzamy: Beata tak naprawdę będzie manipulowała Ulą! Nic się nie zmieniła, nadal chodzi jej o wielki rodzinny majątek, do którego zdobycia potrzebna jest jej Kalinka! Od 1672 odcinka "M jak miłość" wyrodna siostra Marzenki będzie knuła w domu dobrych ludzi, którzy otworzą przed nią drzwi i swoje serca.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1669: Rozdzierające serce wyznanie Magdy. Oddałaby wszystko, żeby urodzić Andrzejowi dziecko – ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze