M jak miłość, odcinek 1669: Werner straci wzrok! Przerażający wypadek naprowadzi Magdę na zdradę Andrzeja? - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1669: Werner straci wzrok! Przerażający wypadek naprowadzi Magdę na zdradę Andrzeja? - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1669: Werner straci wzrok! Przerażający wypadek naprowadzi Magdę na zdradę Andrzeja? - ZDJĘCIA

W 1669 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) wyrządzi sobie wielką krzywdę! Można nawet powiedzieć, że mało odpowiedzialny prawnik po prostu "się doigra". Pewien swojego uroku i nieograniczonych możliwości Werner najpierw będzie się puszył z dumy, że załatwił przedłużenie najmu obecnego miejsca kancelarii. Następnie, niesiony na fali sukcesu, Adam zabierze się za naprawę roweru Poli (Hania Nowosielska). I właśnie przy tej okazji straci wzrok! Jakby tego było mało, w 1669 odcinku "M jak miłość" niewidomy Werner naprowadzi Magdę (Anna Mucha) na ślad zdrady Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1669 - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1669 odcinku "M jak miłość" Werner zrobi sobie straszną krzywdę! Najpierw uwierzy, że przekona właścicielkę wynajmowanego przez kancelarię lokalu, aby przedłużyła im umowę. I faktycznie, Adam spotka się z kobietą, która nie uległa nawet urokowi Budzyńskiego i swoją nieporadnością ją rozśmieszy. Wprawiona w dobry humor właścicielka powie, że mają jeszcze trzy miesiące na przeprowadzkę, więc Werner, na fali sukcesu zaoferuje, że naprawi rower Poli. I właśnie przy tej okazji straci wzrok! Jak do tego dojdzie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Straszny ból zamiast randki w "M jak miłość"

Sprawy Wernera w 1669 odcinku "M jak miłość" komplikuje fakt, że prawnik tego dnia umówi się na randkę z przyjaciółką Julii, Sylwią (Hanna Turnau). Podczas tego spotkania będzie miał jej oddać klucze kochanki Andrzeja, które ten przez omyłkę zabrał ze sobą. Ale do randki nie dojdzie, a Werner z kluczami Julii w kieszeni znajdzie się w siedlisku...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1669: Anita powie Kamilowi o ciąży! To będzie wstrząs dla Gryca - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ostatnie takie sceny w siedlisku Magdy i Andrzeja w Grabinie! Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek pokazali film z planu

W celu dokonania naprawy roweru w 1669 odcinku "M jak miłość" Werner zacznie po ciemku myszkować w piwnicy domu Kamila. Tam znajdzie niewiadomą puszkę, którą swoim zwyczajem, niefrasobliwie naciśnie, jak odświeżacz powietrza. Kiedy Adam "psiknie" sobie sprayem prosto w oczy, zacznie wyć z bólu!

- Ratunku! Pomocy, ratunku! - będzie się rozlegało z piwny Gryca. 

Magda wpadnie na przekazanie kluczy Julii?

W końcu Werner w 1669 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w kuchni Kamila, a uczynna Anita zacznie go opatrywać. Oczy Adama będą czerwone, a obwódki wokół oczu będą wyglądały, jak spalone. Okazuje się, że prawnik zaaplikuje sobie prosto w oczy gaz pieprzowy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ostatecznie Anicie uda się doprowadzić oczy Wernera na tyle do porządku, że wyruszy z nią, Kamilem i Hanią na weekend do siedliska. Tam Andrzej zapyta, czy Adam oddał klucze jego kochanki Sylwii, a wtedy prawnik przypomni sobie, że ma je w kieszeni. Na rozmowę przyjaciół wejdzie do pokoju Magda... Czy tak Budzyńska pozna prawdę o zdradzie męża? 

Nie przegap: Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu

Najnowsze