M jak miłość, odcinek 1668: Jeden telefon od Marka wstrząśnie Rogowskimi. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1668: Jeden telefon od Marka wstrząśnie Rogowskimi. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1668: Jeden telefon od Marka wstrząśnie Rogowskimi. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-12 21:42

W 1668 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) zadzwoni do Marysi (Małgorzata Pieńkowska), żeby zawiadomić ją w jak śmiertelnym niebezpieczeństwie znalazł się jego syn! Chwile grozy u Mostowiaków wywoła wiadomość, że statek Mateusza (Krystian Domagała) został ostrzelany u wybrzeży Afryki. Marysia w 1668 odcinku "M jak miłość" aż zblednie na wieść co się stało z Mateuszem. Jedyną osobą, której powie o telefonie Marka będzie mąż, Artur Rogowski (Robert Moskwa). Ale tragiczna informacja dotrze także do Barbary (Teresa Lipowska). Co będzie z Mateuszem w 1668 odcinku "M jak miłość"? Czy zginie na statku? Sprawdź, co się wydarzy, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1668 - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Blady strach w 1668 odcinku "M jak miłość" spadnie na Mostowiaków, gdy po dłuższym milczeniu Marek zawiadomi Marysię, że Mateusz na statku płynącym do Somalii w Afryce stał się celem ostrzału groźnych piratów. Telefon od Marka będzie dla Rogowskiej sporym zaskoczeniem. Odbierze po cichu licząc na to, że brat przekaże jej jakąś radosną nowinę, może nawet o powrocie z Ewą (Dominika Kluźniak) do Grabiny, o tym, że zamierzają przyjechać z Australii w odwiedziny do bliskich. Ton głosu Marka w 1668 odcinku "M jak miłość" będzie jednak wskazywał, że stało się coś złego.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Statek Mateusza ostrzelany przez piratów w Afryce w 1668 odcinku! Mostowiak zginie?

M jak miłość odcinek 1668 ZWIASTUN. Bartek włamie się do Horbaczewskiego i odzyska testament ojca Uli

Co się stanie z Mateuszem w 1668 odcinku "M jak miłość"?

Po tym co w 1668 odcinku "M jak miłość" Marysia usłyszy od Marka z trudem dojdzie do siebie. Strach w jej oczach, nerwowe zachowanie nie umknie uwadze Artura, więc to właśnie jemu pierwszemu Rogowska przekaże co się stało. - Statek, na którym pracuje Mateusz został ostrzelany u brzegów Somalii... Tym samym w 1668 odcinku "M jak miłość" kolejny raz spełnią się złe przeczucia Barbary, która od dawna czuje, że podróż życia Mateusza będzie miała tragiczne skutki. Rogowscy ustalą, że seniorka rodu Mostowiaków nie może się dowiedzieć co spotkało Mateusza. 

Sprawdź też: Totalna metamorfoza gwiazdy M jak miłość! Małgorzata Pieńkowska już tak nie wygląda! Nowa Marysia oszołomiła fanów - ZDJĘCIA

Statek Mateusza ostrzelany w 1668 odcinku "M jak miłość". Barbara nie pozna prawdy!

Wprawdzie w 1668 odcinku "M jak miłość" Marek uspokoi Marysię, że Mateusz nie został ranny, piraci nie porwali załogi statku, ani też w żaden sposób nie skrzywdzili jego syna, ale to wstrząsające wydarzenie uzmysłowi wszystkim w jakie niebezpieczeństwo wpakował się młody Mostowiak.

Niestety w 1668 odcinku "M jak miłość" Barbara podsłucha rozmowę Marysi i Artura o telefonie Marka. Rogowscy nie będą mieli wyjścia. Wspomną matce o problemach Mateusza, ale bez wdawania się w szczegóły, ujawniania jej całej prawdy. Ta tragedia popchnie Barbarę w 1668 odcinku "M jak miłość" do decyzji, żeby za wszelką cenę ściągnąć Mateusza do Grabiny. Ale bez pomocy rodziny jej się to nie uda!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze