M jak miłość, odcinek 1664: Nie będzie rozwodu Lilki i Mateusza! Wróci do Grabiny po tym jak zostawi dziecko i kochanka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Nie będzie rozwodu Lilki i Mateusza! Wróci do Grabiny po tym jak zostawi dziecko i kochanka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Nie będzie rozwodu Lilki i Mateusza! Wróci do Grabiny po tym jak zostawi dziecko i kochanka - ZDJĘCIA

2022-04-24 19:53

Powrót Lilki (Monika Mielnicka) do "M jak miłość" w 1664 odcinku do Grabiny będzie ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich Mostowiaków! Niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała) wróci sama, bez kochanka Ethana (Paweł Roman) i dziecka, które z nim wychowywała! Wyjdzie na jaw, że Lilka zostawiła bogatego Australijczyka podczas bajecznej podróży po Europie z jego córką. Po tym jak zdradziła i porzuciła Mateusza w 1664 odcinku "M jak miłość" zrozumie jaka była głupia, jak wielki błąd popełniła. Nie zgodzi się na rozwód z Mostowiakiem, bo będzie chciała odzyskać męża. Tyle tylko, że Mateusz nie wróci i do "M jak miłość". Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rok temu w "M jak miłość" Lilka i Mateusz rozstali się! Małżeństwo Mostowiaków rozpadło się kiedy ona przyjechała do Grabiny z Australii ze starszym kochankiem Ethanem. Pochwaliła się matce Krystynie Banach (Dorota Chotecka-Pazura), że zakochała się w bogatym wdowcu, dla niego porzuciła Mateusza i została nawet matką córki Ethana! Na próżno młody Mostowiak błagał żonę, żeby się opamiętała. Lilka zapowiedziała szybki rozwód i wyruszyła w podróż z kochankiem po Europie. Nawet Krystyna nie zdołała powstrzymać szaleństwa córki.

Zdrada Lilki w "M jak miłość" doprowadziła do tego, że Mateusz wyjechał z Grabiny bez pożegnania z rodziną. Długi czas nikt nie wiedział co się z nim dzieje. Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) podejrzewali nawet, że Mateusz nie żyje! Poszukiwania zaginionego syna Marka (Kacper Kuszewski) doprowadziły policję na trop oszusta, który podawał się za Mateusza, ukradł jego dokumenty i ubranie. Przełom nastąpił kiedy w porcie w Gdyni odnaleziono ciało młodego mężczyzny.

Wówczas w 1600 odcinku "M jak miłość" Barbara odebrała telefon od Mateusza i dowiedziała się, że jej ukochany wnuk jednak żyje. Zapowiedział jednak, że po tym co mu zrobiła Lilka nigdy nie wróci do Grabiny, bo tutaj wszystko kojarzy mu się z niewierną żoną. Co jakiś czas Mostowiak dzwoni do Barbary i Marysi, żeby uspokoić je, że wszystko u niego w porządku. Ale na powrót Mateusza nie ma co liczyć.

Nie przegap: M jak miłość. Obłudna Lilka wróci i wybłaga pracę w bistro Kingi. Znów zmieni się nie do poznania

Szokiem dla wszystkich w 1664 odcinku "M jak miłość" będzie za to powrót Lilki do Grabiny! Żona Mateusza pewnego dnia przyjedzie do wsi autobusem z Warszawy, a pierwszą osobą, którą spotka na swojej drodze będzie Marysia. Jak podaje swiatseriali.interia.pl ciocia męża powita ją serdecznie, nie zważając na to jak skrzywdziła jej bratanka. Zaraz potem Lilka zjawi się w rodzinnym domu, gdzie stanie twarzą w twarz z matką. Krystyna Banach w 1664 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym oczom kiedy znów zobaczy córkę, z którą od miesięcy nie miała kontaktu.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1656: Iza i Marcin w szpitalu w sylwestra usłyszą straszne wieści o pobitej matce Amelki - ZDJĘCIA, WIDEO

Lilka w 1664 odcinku "M jak miłość" bardzo się zmieni. Po nowej fryzurze, tandetnych blond włosach, nie będzie już śladu. Znów będzie miała ciemne włosy, ale dużo krótsze. A do tego Lilka zaskoczy matkę wyznaniem, że zrezygnowała z rozwodu z Mateuszem, zostawiła kochanka Ethana i jego dziecko, bo zrozumiała, że chce być z mężem. - Jak mogłam być taka głupia? Dlaczego cię nie posłuchałam? - przyzna się Krystynie, która już rok temu w "M jak miłość" próbowała powstrzymać ją przed romansem i wyjazdem z podróż po Europie z bogatym wdowcem z Australii.

Powrót Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość" wcale nie oznacza, że Mateusz także wróci do serialu. Krystian Domagała zrezygnował na jakiś czas z roli Mostowiaka, żeby skupić się na studiach. Na razie rozwód Lilki i Mateusza nie jest jeszcze przesądzony, ale są marne szanse na to, że się pogodzą i znów będą razem. Wszystko wyjaśni się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

Lilka wróci do "M jak miłość" i wyjdą na jaw kolejne zdrady!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze