M jak miłość. Obłudna Lilka wróci i wybłaga pracę w bistro Kingi. Znów zmieni się nie do poznania

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Obłudna Lilka wróci i wybłaga pracę w bistro Kingi. Znów zmieni się nie do poznania

M jak miłość. Obłudna Lilka wróci i wybłaga pracę w bistro Kingi. Znów zmieni się nie do poznania

2022-04-21 15:44

Lilka (Monika Mielnicka) wraca do "M jak miłość"! Żona Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) pojawi się w Grabinie, ale nie zostanie tam na stałe. Dziewczyna zrezygnuje z życia z bogatym kochankiem, z którym miała mieć świetlaną przyszłość i razem planowali zwiedzać świat, czego nie mogła przeżyć Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura). Niebawem Lilka wróci do "M jak miłość" i wybłaga pracę w bistro, którą rzuciła na rzecz całkowitej zmiany w życiu. Lilka nie wróci jako ta sama osoba, którą stała się przed porzuceniem Mateusza i wyjazdem z kochankiem.

Powrót Lilki do "M jak miłość" wstrząśnie wszystkimi! Kinga znów się nad nią zlituje i da żonie Mateusza pracę 

Lilka wraca do "M jak miłość" i nie będzie tą samą osobą, którą stała się przed wyjazdem. Żona Mateusza uchodziła za porządną, spokojną dziewczynę, której zależy na bliskich. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym zdecydowali się z Mateuszem wyjechać do Australii. Lilka nie wróciła już taka sama. Zmieniła styl ubierania się, fryzurę i... partnera! Zadała się z kochankiem, którego przedstawiła matce, a wszyscy w Grabinie oniemieli na widok "nowej" Lilki. Zaczęło jej zależeć na pieniądzach i rozstała się z mężem. Matusz zniknął z "M jak miłość" i tylko Barbara (Teresa Lipowska) ma z nim sporadyczny kontakt. 

Niebawem Lilka wróci do "M jak miłość" odmieniona. Znikną blond włosy, ostry makijaż i drogie ubrania. Monika Mielnicka nagrała krótką relację z planu "M jak miłość", gdzie widać, że jej bohaterka stała się na powrót naturalna i skromna. Czyżby miłość z bogatym kochankiem się nie udała, a ona postanowiła wrócić do tego, kim zawsze była? Czy Mostowiakowie wybaczą jej zdradę i porzucenie wszystkiego na rzecz zauroczenia się kochankiem i zwiedzania świata?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

Dzięki relacji Moniki Mielnickiej na Instagramie, widzowie mogą dowiedzieć się, że dziewczyna znów zacznie pracę w bistro "Nasz Zielony Sad". Oznacza to, że Kinga (Katarzyna Cichopek) i Franka (Dominika Kachlik) dadzą jej szansę na odpokutowanie win. Zduńska zatrudniła ją, Alę (Alicja Ostolska) i Ewkę (Jowita Chwałek) w swoim lokalu, ale dziewczyny dały jej nieźle popalić.

Okazuje się, że niebawem Lilka pojawi się nie tylko w Grabinie, ale też w Warszawie, gdzie znów zacznie pracę jako kelnerka. Widocznie coś skłoni ją do powrotu i można się spodziewać, że kryje się za tym jakaś tajemnica. Lilka nie wróciłaby przecież do kraju "ot tak" i nie zmieniałaby się znów w skromną dziewczynę. Póki co nie wiadomo jeszcze, jak ta sytuacja wpłynie na decyzje Mateusza. Mostowiak też zdecyduje się przerwać podróże i wróci do rodzinnego domu? Tego jeszcze nie wiadomo, ale oficjalnego rozwodu jeszcze między nimi nie było, więc możliwe, że będą próbowali ratować małżeństwo. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2630: Basia zastanie straszny widok na grobie Zenka. Pierwszy raz od pogrzebu odwiedzi zmarłego męża - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe życie Barbary z Józefem Modrym! Zszokuje całą rodzinę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze