M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarne przeczucia Barbary po powrocie Lilki. Ukryje przed Mateuszem prawdę - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarne przeczucia Barbary po powrocie Lilki. Ukryje przed Mateuszem prawdę - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarne przeczucia Barbary po powrocie Lilki. Ukryje przed Mateuszem prawdę - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-05-30 21:05

W 1664 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała złe przeczucia na wieść o tym, że Lilka (Monika Mielnicka) wróciła do Grabiny, że żałuje porzucenia Mateusza (Krystian Domagała) i romansu z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Powrót Lilki nastąpi w dniu, w którym Mateusz wyśle do babci wiadomość, w której pokaże jak bardzo się zmienił. Dla seniorki rodu Mostowiaków w 1664 odcinku "M jak miłość" stanie się jednak jasne, że jej wnuk nadal kocha Lilkę. Dla dobra Mateusza, ze strachu, że mógłby zrobić coś głupiego Barbara postanowi ukryć przed nim powrót Lilki do Grabiny. To się źle skończy? Zobaczcie już teraz te SCENY WIDEO z 1664 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o o godz. 20.55 w TVP2

Blady strach w 1664 odcinku "M jak miłość" padnie na Barbarę Mostowiak wraz z powrotem Lilki do Grabiny! Ponad rok temu żona Mateusza porzuciła go dla bogatego Australijczyka Ethana i została nawet matką jego córki. Naraziła się nie tylko na nienawiść Mostowiaków, ale także pogardę ze strony własnej matki. Bo Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) nie mogła darować Lilce, że zostawiła Mateusza dla innego, że tak podle postąpiła z mężem, który świata poza nią nie widział, który dla niej był gotów na wszystko.

Po powrocie Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość" okaże się, że spotkała ją surowa kara za zdradę. Kochanek ją wyrzucił z domu, bo znalazł sobie jeszcze młodszą. I to w chwili gdy Lilka planowała wziąć ślub z Ethanem, zaraz po rozwodzie z Mateuszem. Oficjalnie wciąż będzie przecież żoną Mostowiaka! Jako pierwsza w 1664 odcinku "M jak miłość" Marysia przywita Lilkę z powrotem w Grabinie, bo zrządzeniem losu zobaczy ją na przystanku autobusowym. To Rogowskiej żona Mateusza przyzna się jak bardzo żałuje tego, co zrobiła i jak wstydzi się wrócić do rodzinnego domu, do matki Krystyny.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz popłynie do Afryki i pokaże Barbarze jak teraz wygląda! Przerazi ją widok zdjęć Lilki u wnuka - ZDJĘCIA

Tego dnia Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość" dostanie wiadomość na maila od Mateusza i jeden drobny szczegół upewni ją w podejrzeniach, że wnuk nadal kocha swoją żonę, żeby Lilka wciąż jest wielką miłością Mostowiaka. Teresa Lipowska w "Kulisach serialu M jak miłość" wspominała już o tym, co się będzie działo u Mostowiaków wraz z powrotem Lilki.

- Ja jestem babcią chyba dobrą, mam bardzo dobrą relację ze swoim wnukiem Mateuszem. Przez cały czas kibicowałam mu. Chciałam mu pomóc w pewnych sprawach. Niektórych nie dałam rady. Bardzo bym chciała, żeby wrócił, bardzo bym chciała, żeby sobie tutaj ułożył życie. Trudno mi powiedzieć czy gdyby Mateusz wrócił i zastał Lilkę tu w Grabinie, stosunki ułożyłyby się dobrze czy źle. Czy on na tyle ją kocha, żeby jej wybaczył czy za duża to drzazga w sercu. Jak będzie, zobaczymy. Oby przyjechał, oby wrócił... - powiedziała Lipowska.

Sprawdź też: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest duża młodsza od Basi - ZDJĘCIE

Kiedy w 1664 odcinku "M jak miłość" Marysia przekaże Barbarze, że Lilka wróciła, seniorka rodu aż zblednie. - Mam złe przeczucia, że czekają nas jakieś kłopoty... Potem Rogowska razem z Barbarą ustalą, że Mateusz nie może się o tym dowiedzieć. - Nie powinniśmy mówić o tym Mateuszowi. Jeśli chodzi o Lilkę to w 1664 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że jeśli chce zostać w Grabinie i odzyskać Mateusza, będzie musiała bardzo się postarać i przekonać do siebie Mostowiaków. A nie będzie to wcale takie łatwe.  - Lilka popełniła dużo błędów, zraniła Mateusza. Czuje, że musi odkupić swoje winy... - zapowiedziała Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany