M jak miłość, odcinek 1656: Awantura Kamila i Wernera w burzliwą noc! Tak pogrąży go przed Anitą w sylwestra-  ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1656: Awantura Kamila i Wernera w burzliwą noc! Tak pogrąży go przed Anitą w sylwestra- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1656: Awantura Kamila i Wernera w burzliwą noc! Tak pogrąży go przed Anitą w sylwestra- ZDJĘCIA

2022-04-25 21:28

W 1656 odcinku "M jak miłość" Adam Werner (Jacek Kopczyński) zniszczy ostatni wieczór w roku i kompletnie zrujnuje sylwestra Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak). Wciąż bowiem Adam będzie przekonany, że kolega zdradził Anitę i chociaż ten poprosił go, żeby trzymał język za zębami, Werner rozpowie fałszywe informacje o zdradzie niemal wszystkim. W 1656 odcinku "M jak miłość" urządzi awanturę w domu Gryca przy Deszczowej. W najgorszym momencie wygranie Kamilowi, że zdradził Anitę, a ich kłótnię usłyszy właśnie ukochana Gryca. Zobaczcie ZDJĘCIA z 1656 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku "M jak miłość" Anita, Kamil, Werner, Pola (Hanna Nowosielska) i Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) spędzą wspólnego Sylwestra. To nie będzie dobry pomysł, bo Adam na wielkie pretensje do Gryca o rzekomą zdradę, której dopuścił się z Julią (Marta Chodorowska) we Wrocławiu. Prawnik nie ma pojęcia, że to nie Kamil, a Andrzej (Krystian Wieczorek) przespał się z Malicką. W 1655 odcinku "M jak miłość" Adam będzie sobie dolewał alkoholu, aż w końcu zrobi się bardzo nieprzyjemnie.

- Może już starczy, co? - zapyta Kamil w 1656 odcinku "M jak miłość" na widok Adama, który wciąż będzie dolewał sobie alkoholu. - Eee tam, gadanie. Żałujesz mi? Jakoś sobie na wyjeździe niczego sobie nie żałowałeś - rzuci ripostą Werner. - Uspokójcie się - krzyknie Anita z kuchni, która nie będzie wtajemniczona w przepychankę słowną obu panów. - Zabieraj się stąd. Zabieraj się! - rozkaże Gryc. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

- Anitko, jesteś królową i zasługujesz na wszystko, co najlepsze... Na pewno na wiele więcej, niż życie z tym dupkiem.. - wykrztusi z siebie Werner w 1656 odcinku "M jak miłość", zanim opuści dom Kamila. Na podwórku Adam urządzi Kamilowi kolejną aferę, a on obieca mu, że kiedyś na pewno to wyjaśni. - Co tu wyjaśniać?! Że nie byłeś w stanie na wyjeździe trzymać zapiętych portek? A teraz, jak ostatni tchórz, nie masz odwagi przyznać się Anicie? - zapyta Adam, który nadal będzie żył w przekonaniu, że to Gryc zdradził Anitę. Prawda jest taka, że nie on, a Budzyński przespał się z Julią, a Gryc wziął na siebie winę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1657: Tylko ksiądz z Grabiny pozna tajemnicę uwodziciela Marysi! Nieśpielak zrobi niezły przekręt - WIDEO, ZDJĘCIA

W końcu w 1656 odcinku "M jak miłość" Kamil nie wytrzyma i wyzna Anicie prawdę. - To Andrzej zdradził Magdę - wyjawi prawnik ukochanej w 1656 odcinku "M jak miłość". - Andrzej przespał się z Julią. Jak się dowiedziałem, szlag mnie trafił, nawrzucałem mu... - doda Kamil. - Ale dlaczego Adam mówił, że to ty... - zapyta skołowana Anita. - Widział nas, jak o mało się nie pobiliśmy z Andrzejem. Znam Adama, wiedziałem, że nie utrzyma języka za zębami. Musiałem mu coś powiedzieć. I powiedziałem, że to ja "zaliczyłem" Julię... - kobieta usłyszy zagmatwaną historię. - Wybacz. Przepraszam... Nic innego w tamtej chwili nie przyszło mi do głowy - zacznie się kajać Gryc. Sylwester ukochanych zmieni się w koszmar, a Werner nadal nie pozna prawdy o wyjeździe. 

M jak miłość, odcinek 1655 ZWIASTUN. Franka urodziła dziecko! Werner doniesie Kindze o zdradzie Kamila
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze