M jak miłość, odcinek 1653: Wspaniały gest Marcina po porodzie Anety! Olek nigdy mu tego nie zapomni – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1653: Wspaniały gest Marcina po porodzie Anety! Olek nigdy mu tego nie zapomni – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1653: Wspaniały gest Marcina po porodzie Anety! Olek nigdy mu tego nie zapomni – ZDJĘCIA

2022-04-12 20:41

W 1653 odcinku „M jak miłość” na świat przyjdzie synek Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), jednak Chodakowski nie będzie towarzyszył żonie przy porodzie. Lekarz tuż przed narodzinami dziecka wróci do Warszawy na prośbę Argasińskiego (Karol Strasburger), aby przeprowadzić trudną operację w klinice. Właśnie w tym czasie w 1653 odcinku „M jak miłość” Aneta zacznie rodzić, a Olek dowie się o wszystkim po fakcie od Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Chodakowski od razu postanowi jechać do żony, aby przywitać na świecie swojego synka, ale nie znajdzie żadnego transportu. Wtedy z pomocą przyjdzie mu brat, który osobiście zawiezie dumnego tatę do Wiednia!

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1653 odcinku „M jak miłość” Aneta zacznie rodzić, ale nie będzie obok niej Olka. Chodakowski wróci do Polski w 1651 odcinku „M jak miłość” na specjalną prośbę Argasińskiego, aby zastąpić go przy stole operacyjnym w czasie skomplikowanej operacji. Oczywiście, Olek mając na uwadze dobro pacjenta zgodzi się pomóc, ale tym samym zostawi w stolicy Austrii swoją ciężarną żonę na chwilę przed porodem i to będzie jego błąd! W 1653 odcinku „M jak miłość” zacznie się poród Anety, a przerażona Chodakowska nie będzie mogła dodzwonić się do swojego męża, który akurat w tym czasie będzie operował! To Iza i Marcin jako pierwsi dowidzą się, że Aneta rodzi i natychmiast pojadę do kliniki, aby powiadomić o wszystkim Olka!  

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1653: Olek zacznie podrywać pielęgniarkę na oczach ciężarnej Anety! Chodakowska zrobi z tym porządek – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ niezwykły gest Marcina względem Olka w 1653 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1653 odcinku „M jak miłość” Chodakowscy złapią Olka tuż po skończonej operacji i wspólnie z dziećmi: Szymkiem (Staś Szczypiński), Mają (Laura Jankowska), a także córkami Moniki (Joanna Niemirska) zakomunikują mu, że właśnie został ojcem! Zaskoczony Chodakowski nie będzie mógł w to uwierzyć i postanowi od razu wrócić do Wiednia, aby powitać na świecie swojego synka.

- Tak proszę pana na dzisiaj. Nie, cena naprawdę nie gra roli. Albo jutro rano. Aha, dobrze, to czekam – powie z nadzieją Olek.

W 1653 odcinku „M jak miłość” Olek zacznie szukać wszelkich możliwych połączeń lotniczych i kolejowych, ale niestety na marne, gdyż wieczorem nie będzie już żadnych miejsc i najwcześniej mógłby dotrzeć do żony i dziecka dopiero popołudniem kolejnego dnia.

- No dobrze, dziękuję. Do widzenia – rozczarowany zakończy rozmowę.

- Nie no, nic nie ma. Najwcześniej jutro o 11, ale z przesiadką, więc byłbym na miejscu po południu. Może jakiś pociąg bezpośredni, czekaj – zwierzy się Marcinowi, któremu zrobi się żal brata, dlatego postanowi mu pomóc!

- Stary, zostałem ojcem – Olek nie będzie mógł się nacieszyć.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

Wtedy w 1653 odcinku „M jak miłość” Marcin nie będzie mógł zachować się inaczej i postanowi osobiście zawieźć brata do żony i synka! Chodakowski każe mu się zbierać, a zszokowany Olek w pierwszej chwili w ogóle nie ogarnie o co mu chodzi.

- To wszystko? – zapyta Marcin

- Co? – odpowie pytaniem na pytanie.

- To jedziemy – stwierdzi Chodakowski.

- Gdzie? – zdziwi się Olek.

Marcin w 1653 odcinku „M jak miłość” wytłumaczy mu, że są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze, dzięki czemu jego brat już wszystko zrozumie. Nigdy nie zapomni mu tego, co dla niego zrobił!

- Braciszku, zawiozę cię do Wiednia. Zostałeś ojcem! – powie Marcin.

- Poważnie? – spyta z niedowierzaniem.

- No chodź! – potwierdzi.  

- Marcin! Dzięki! – krzyknie przeszczęśliwy tata.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1652: Bohaterska akcja Kingi i sąsiadki Reni! Zduńska załatwi złodzieja, który próbował ją okraść

M jak miłość. Argasiński po stracie Patrycji tylko pielęgniarce Bognie wyjawi swoją tajemnicę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze