M jak miłość, odcinek 1653: Kamil doniesie Magdzie o zdradzie Budzyńskiego?! Zobaczy go z kochanką Julią - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1653: Kamil doniesie Magdzie o zdradzie Budzyńskiego?! Zobaczy go z kochanką Julią - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1653: Kamil doniesie Magdzie o zdradzie Budzyńskiego?! Zobaczy go z kochanką Julią - ZDJĘCIA

2022-03-23 8:43

W 1653 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) będzie miał niezłą zagwozdkę, bo chociaż sam ma na koncie wielkie wpadki z kobietami, Andrzej (Krystian Wieczorek) nie wydawał się osobą, która mogłaby kiedykolwiek zdradzić Magdę (Anna Mucha). Uchodzili za idealne małżeństwo, a wszystko zburzy się jak domek z kart. Gryc w 1653 odcinku "M jak miłość" pojedzie z Budzyńskim i Wernerem (Jacek Kopczyński) do Wrocławia, gdzie na miejscu zaimprezują z prawiczką Julią Malicką (Marta Chodorowska), a alkohol zrobi swoje. Kamil zobaczy Andrzeja i Julię, ale nic nie zrobi. Po powrocie powie Magdzie (Anna Mucha), że Budzyński posunął się do zdrady?

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1653 odcinku "M jak miłość" dojdzie do zdrady Andrzeja, której nikt się nie spodziewa! Budzyński i Magda nie mają kryzysu, wydają się szczęśliwi i zgodni. Ich prawdziwym, dużym problemem wydawało się jedynie zachowanie Ani (Gabriela Świerczyńska), która pozwala sobie na o wiele za dużo. Magda zacznie widzieć zmianę u męża już w 1649 odcinku "M jak miłość", kiedy spotka Julię Malicką, piękną prawniczkę i tajemniczą koleżankę Andrzeja. To nie będzie przyjemne spotkanie, a kobieta ewidentnie zacznie flirtować z mecenasem.

Niedługo później, bo w 1653 odcinku "M jak miłość" Budzyński, Werner i Gryc pojadą do Wrocławia, na specjalne zaproszenie Julii. Chodzi rzekomo o ważną konferencję, ale każdy z nich będzie wiedział, że jadą się nieźle zabawić. Jak podaje "Świat Seriali" od najlepszej strony pokaże się Kamil. Chociaż to po nim można byłoby się spodziewać najgorszego, on jako jedyny nie pokusi się o towarzystwo jakiejś kobiety i zakończy imprezę, idąc do pokoju i czytając bajkę Poli (Hanna Nowosielska) przez telefon. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1653 odcinku "M jak miłość" wizyta we Wrocławiu całkowicie wymknie się spod kontroli. Jak podaje "Świat Seriali" Werner pozna Sylwię Kostecką (Hanna Turnau), koleżankę Malickiej i z nią spędzi wieczór. Kamil ograniczy się do pozostaniu przy swoim własnym towarzystwie i chociaż również się napije, pójdzie grzecznie spać. Zanim to jednak nastąpi, w 1653 odcinku "M jak miłość" zobaczy Andrzeja i Julkę, którzy nie będą wyglądać jak zwykli znajomi. Niestety Kamil nie przerwie schadzki i wyjdzie, a Julia pocałuje Budzyńskiego, ale zostawi torebkę w hotelowym barze, więc prawnik pójdzie jej ją odnieść. Rano obudzi się jednak nie w swoim łóżku, a u boku koleżanki! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Córka Basi i Tomka w ciężkim stanie wyląduje w szpitalu! Ula nie zniesie dłużej awantur - ZWIASTUN

W 1653 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie miał swoją wiedzę na temat Budzyńskiego i jego bliskiego kontaktu z Julią, ale nie wiadomo czy tak szybko dowie się o faktycznej zdradzie. Gryc sam ma na koncie różne wybryki z kobietami, ale nikt się nie spodziewał, że Andrzej posunie się do zdrady żony. W przeszłości w "M jak miłość" faktycznie zdradził Martę (Dominika Ostałowska), ale Magdzie był wierny i wydawało się, że jest u jej boku bardzo szczęśliwy. Póki co, nie wiadomo jeszcze w jaki sposób Magda dowie się prawdy, ale pewnym jest, że Andrzej nie ukryje tego na zawsze. 

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze