M jak miłość, odcinek 1651: Olek i Marcin wylecą z domu Aleksandry! Tak wpłynie na nią sekta Janka

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1651: Olek i Marcin wylecą z domu Aleksandry! Tak wpłynie na nią sekta Janka

M jak miłość, odcinek 1651: Olek i Marcin wylecą z domu Aleksandry! Tak wpłynie na nią sekta Janka

2022-04-05 20:05

W 1651 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będzie pod tak silnym wpływem podejrzanych przyjaciół byłego kochanka Janka (Wojciech Kalarus), że radykalnie zmieni wygląd, zachowanie wobec rodziny, zwłaszcza synów i wnuków. Sekta Janka, która omota Aleksandrę, przejmie kontrolę nad jej życiem. Przez niebezpiecznych znajomych Chodakowska w 1651 odcinku "M jak miłość" odsunie się do bliskich. Dojdzie nawet do tego, że wypędzi Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) z mieszkania, zapomni o wnuku Szymku (Staś Szczypiński) i odsunie się od rodziny. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1651 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1651 odcinku "M jak miłość" Aleksandra i Janek nie będą już razem, ich związek to już przeszłość, a mimo to Wójcik wywrze spory wpływ na życie Chodakowskiej! Do tego stopnia, że bez większego trudu namówi ją, żeby dołączyła do grupy wsparcia, którą tworzą razem z przyjaciółmi. Oczywiście Aleksandra nie będzie podejrzewała, że znajomi Janka tworzą pewnego rodzaju sektę i że przez nich znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Wystarczy kilka spotkań, by w 1651 odcinku "M jak miłość" Aleksandra zaczęła się zachowywać i wyglądać zupełnie inaczej! Blady strach padnie na braci Chodakowskich w najmniej spodziewanym momencie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

Najpierw Chodakowska w 1651 odcinku "M jak miłość" zapomni odebrać 6-letniego Szymka ze szkoły, co nigdy wcześniej jej się nie zdarzało. A kiedy Iza (Adriana Kalska) i Marcin zobaczą matkę, od razu zauważała, że zmieniła wygląd. Elegancka, zadbana, zawsze nienagannie umalowana Aleksandra teraz zaskoczy rodzinę swoją nową twarzą, bez grama makijażu. - Uznałam, że w moim wieku szminka i kredka do oczu już nie pasują... - wyjaśni.- Co ty mówisz? W każdym wydaniu wyglądasz ślicznie - skomplementuje ją Iza. Jednak teściowa w 1651 odcinku "M jak miłość" doda, że teraz chce być naturalna.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1651: Olek przed porodem Anety wróci do Polski bez żony! Ujawni wszystkim jak bardzo się zmieniła

Te niepokojące zachowanie Aleksandry w 1651 odcinku "M jak miłość" popchną Marcina i Olka do tego, by wybadać o co w tym wszystkim chodzi, dlaczego tak się zmieniła i co ma z tym wspólnego grupa wsparcia i cały ten Janek. Bracia szybko jednak przekonają się, że niewiele mogą zrobić dla matki, która znajdzie się pod silnym wpływem byłego kochanka. Do tego stopnia, że w 1651 odcinku "M jak miłość" wypędzi synów ze swojego mieszkania. I w mocnych słowach zapowie, że nie mogą się wtrącać do tego co robi i z kim.  - Chcieliście, żebym miała swoje życie... To mam - zakomunikuje im tonem nieznoszącym sprzeciwu.

Nie dość, że Aleksandra w 1651 odcinku "M jak miłość" przepędzi synów, to jeszcze nie zgodzi się, żeby Olek u niej nocował po powrocie z Wiednia. Jakby miała coś do ukrycia przed rodziną. Niestety wiele wskazuje na to, że problemy z Aleksandrą do odbiją się na całej rodzinie Chodakowskich.

M jak miłość. 13-letnia Basia przyzna się do czego ją namówił Dawid. Poczeka tylko do matury
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany