M jak miłość, odcinek 1650: Testament ojca Uli skradziony przez sąsiada! To on zgarnie majątek Jakubczyka? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1650: Testament ojca Uli skradziony przez sąsiada! To on zgarnie majątek Jakubczyka? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1650: Testament ojca Uli skradziony przez sąsiada! To on zgarnie majątek Jakubczyka? - ZDJĘCIA

2022-04-05 8:49

W 1650 odcinku "M jak miłość" umierający ojciec Uli (Iga Krefft) nie zdąży przekazać jej testamentu, który spisał świadomy tego, że śmierć jest blisko. Ciężko chory Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald) zanim umrze odda wszystkie długi i właśnie ta nagła hojność pijaka, który przez lata uchodził za nędzarza, zainteresuje jego podejrzanego sąsiada Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko). Tuż właśnie on w 1650 odcinku "M jak miłość" ukradnie testament Jakubczyka, kiedy ojciec Uli trafi do szpitala w Gródku. Cwany Horbaczewski będzie chciał zgarnąć majątek Jakubczyka, który ten zapisze w spadku Uli! Czy mu się uda?

"M jak miłość", odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022 o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć ojca Uli w 1650 odcinku "M jak miłość" poprzedzi nie tylko pożegnanie Jakubczyka z córką, ale także ostatnia rozmowa bezdomnego pijaka z gospodarzem domu, gdzie wynajmuje mały, skromny pokój. Horbaczewski od początku wydawał się podejrzanym typem. Dopiero kiedy postępująca choroba Jakubczyka będzie zwiastowała śmierć perfidny sąsiad zacznie się interesować losem umierającego lokatora.

Ciekawość Horbaczewskiego w 1650 odcinku "M jak miłość" wzbudzi fakt, że Jakubczyk nagle zaczął oddawać wszystkim swoje długi. Jak podaje swiatseriali.interia.pl złoży wizytę schorowanemu ojcu Uli, żeby wybadać o co, w tym wszystkim chodzi. - Bronek, jak to z tobą jest, chłopie? Oddałeś mi kasę. Innym też. Zapłaciłeś zaległy czynsz. Skąd taki gołodupiec nagle ma tyle forsy? Może chciałbyś przyjacielowi coś powiedzieć, zwierzyć się? - zapyta Jakubczyka.

Ojciec Uli w 1650 odcinku "M jak miłość" szybko jednak utnie temat. - Nie jesteś moim przyjacielem. Ja nie mam przyjaciół. Nie będzie jednocześnie podejrzewał, że Horbaczewski ma niecne zamiary, by położyć łapy na majątku, który Jakubczyk przez lata ukrywał przed wszystkimi. Niedługo potem w 1650 odcinku "M jak miłość" śmiertelnie chory ojciec Uli trafi do szpitala w Gródku, gdzie umrze jeszcze tego samego dnia. Lekarze nie zdołają uratować Jakubczyka, u którego wykryli wcześniej przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1650: Żałoba u Mostowiaków! To Rogowski przed śmiercią ojca Uli przekaże jej druzgocącą wiadomość

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

Jakubczyk w 1650 odcinku "M jak miłość" nie przeżyje, a Horbaczewski zakradnie się do jego pokoju, by przeszukać rzeczy pijaka. Jako właściciel dom będzie miał klucze do drzwi. Bez większego trudu sąsiad Jakubczyka znajdzie testament, który Bronisław spisał kilka dni temu. Będzie w szoku gdy odkryje, że Jakubczyk tak naprawdę nie był biedakiem, zgromadził pokaźny majątek, który w spadku zapisał Uli i jej córce Kalince (Oliwia Kępka). W 1650 odcinku "M jak miłość" Horbaczewski ukradnie testament Jakubczyka, żeby Ula nigdy nie dowiedziała się co jej zostawił ojciec, przez którego tyle wycierpiała w życiu. -To stary cwaniak! Taka kasa?! - powie do siebie, przekonany, że teraz to wszystko będzie jego.

M jak miłość odcinek 1650 ZWIASTUN. Śmierć ojca Uli. Argasiński wymyśli jak odzyskać Patrycję
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze