M jak miłość, odcinek 1645: Przebiegły plan ojca Uli. Jakubczyk z sąsiadem zabiorą jej wszystko? - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Przebiegły plan ojca Uli. Jakubczyk z sąsiadem zabiorą jej wszystko? - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1645: Przebiegły plan ojca Uli. Jakubczyk z sąsiadem zabiorą jej wszystko? - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-03-09 9:04

W 1645 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zlituje się nad swoim ojcem, pijakiem Jakubczykiem (Michał Breitenwald), przez którego trafiła do domu dziecka. Wbrew rozsądkowi, a nawet mężowi Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) otoczy schorowanego alkoholika opieką, żeby wreszcie Jakubczyk znów stanął na nogi. Jednego Ula w 1645 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi. Wyrodny ojciec Uli opracuje perfidny plan, by naciągnąć ją na duże pieniądze. Tylko sąsiad Jakubczyka, podejrzany Horbaczewski (Zbigniew Jaremko), będzie wtajemniczony w intrygę pijaka, który będzie chciał tylko oszukać naiwną córkę. Zobaczcie WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ojciec Uli w 1645 odcinku "M jak miłość" weźmie ją na litość i bez trudu przekona córkę, że jak nigdy wcześniej w życiu potrzebuje jej pomocy. Ciężko chory alkoholik Jakubczyk będzie mieszkał w fatalnych warunkach u sąsiada z Uniszewa, Horbaczewskiego, z którym wiąże go pewien układ. Choroba, uzależnienie od wódki zrobią z Jakubczyka wrak człowieka. I choć Ula wiele przez ojca wycierpiała, to w 1645 odcinku "M jak miłość" nie zostawi go w potrzebie. Nawet gdy Bartek spróbuje ostrzec żonę, że popełnia wielki błąd, bo przecież Jakubczyk tak bardzo ją skrzywdził w dzieciństwie, przez niego tyle wycierpiała w domu dziecka.

Mąż Uli w 1645 odcinku "M jak miłość" uzna nawet, że pijak i degenerat nie zasłużył na jej współczucie, opiekę i wybaczenie. Ona jednak dojdzie do wniosku, że Bartek powinien uszanować jej decyzję, bo zwyczajnie nie może postąpić inaczej. - Ten człowiek strasznie cię skrzywdził i nie ufam mu, rozumiesz?- uprzedzi żonę Lisiecki.

- Powinieneś mnie w tej sprawie wspierać, a ty co robisz? Niefajnie, Bartek, wiesz? Po prostu niefajnie... - przyzna Ula, która postanowi jednak pomóc ojcu. Mimo, że przez niego przeżyła piekło w dzieciństwie w sierocińcu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Wizyta Uli u Jakubczyka w 1645 odcinku "M jak miłość" odsłoni tylko część prawdy o obecnym życiu pijaka. Uroczony alkoholem Jakubczyk będzie leżał w brudzie, skazany tylko na siebie. Ten widok poruszy serce Uli do tego stopnia, że postanowi zaopiekować się ojcem, który oddał ją do domu dziecka, gdy byłą małą dziewczynką.-  Na początek trochę tu przewietrzymy, posprzątamy, a potem się zobaczy! Jak się czujesz? - zapyta zatroskana Ula. - Jak groch przy drodze... Kto przechodzi, ten skubnie! - odpowie pijany Bronisław. - Dla ciebie wszystko... Nie mogę uwierzyć, że znów tu do mnie przyjechałaś… - zapewni Jakubczyk, odgrywając rolę cierpiącego, schorowanego ojca.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1648: Impreza Basi w nowym mieszkaniu Franki i Pawła wymknie się spod kontroli - ZDJĘCIA

Ale to tylko pozory, bo w 1645 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk po wyjściu Uli nagle zmieni swoje zachowanie. Już nie będzie tak biedny, potrzebujący kiedy zjawi się u niego sąsiad Horbaczewski. To właśnie u niego mieszka pijak, jemu jest winny duże pieniądze i właśnie dlatego tak nagle przypomniał sobie o córce. Najpierw pozwał Ulę do sądu o alimenty, żądając od niej 1200 złotych miesięcznie na życie, a teraz w 1645 odcinku "M jak miłość" odegra rolę nieszczęśnika, który niby jest gotów się zmienić, żeby tylko córka mu wybaczyła.

Sąsiad Jakubczyka w 1645 odcinku "M jak miłość" szybko go rozszyfruje.  - Wiem, że chcesz naciągnąć córeczkę, ale ona wygląda na bystrą babkę. Nie wiem, czy ci się to uda… - ostrzeże pijaka. Ale ojciec Uli nie podda się tak łatwo. Gotów oszukać Ulę, żeby dzięki jej naiwności zdobyć pieniądze, którymi może spłacić długi. - To moja sprawa, daj mi jeszcze trochę czasu… - odpowie sąsiadowi. Wydaje się, że wkrótce w "M jak miłość" Ula zapłaci wysoką cenę za to, że okazuje ojcu dobre serce i się nad nim lituje.

M jak miłość. Koszmarny powrót ojca Uli.
Najnowsze