M jak miłość, odcinek 1650: Śmierć ojca Uli. Zanim Jakubczyk umrze wybaczy mu piekło, które jej urządził - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1650: Śmierć ojca Uli. Zanim Jakubczyk umrze wybaczy mu piekło, które jej urządził - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1650: Śmierć ojca Uli. Zanim Jakubczyk umrze wybaczy mu piekło, które jej urządził - ZDJĘCIA

W 1650 odcinku "M jak miłość" podły ojciec Uli (Iga Krefft) umrze. A jednak, pomimo wszystkich niewybaczalnych krzywd, jakie Jakubczyk (Michał Breitenwald) wyrządził swojemu dziecku, żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) zapłacze nad śmiercią pijaka i wszystko mu wybaczy! Dlaczego? Umierający ojciec Uli będzie błagał ją o wybaczenie i zostawi jej zaskakujący spadek! Przejmujące sceny pożegnania córki z wyrodnym ojcem zobaczymy już w 1650 odcinku "M jak miłość" - teraz zobacz sceny ze szpitala w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość", odcinek 1650 - wtorek, 29.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" nastąpi to, co od dawna nieuchronne. Alkoholik Jakubczyk, żyjący w nędzy jak żebrak, podda się po ciężkiej chorobie i umrze. Ale o dziwo ojciec Uli nie odejdzie z tego świata sam i przed śmiercią zyska wybaczenie córki! Jak do tego dojdzie, że Jakubczyk w ostatnich chwilach życia uzyska to, z czego lata temu sam zrezygnował?

Jak informuje "Świat seriali" w 1650 odcinku "M jak miłość" cierpiący na zaawansowaną chorobę płuc Jakubczyk nieoczekiwanie poprosi nagle Ulę, aby pozwoliła mu poznać Kalinkę (Oliwa Kępka). Ula będzie żaliła się mężowi, że mimo wszystko jest ciężko jej zapomnieć, co zrobił jej ojciec, kiedy sama była dzieckiem, ale ostatecznie wszyscy wybiorą się z Kalinką do szpitala.  

- Tak wygląda twoja córeczka? Śliczna... Moja wnuczka... Cześć, królewno... - wzruszy się Jakubczyk w 1650 odcinku "M jak miłość".  I zły ojciec, tyerz jak najlepszy dziadek podaruje wnuczce niezwykle cenną złotą monetę!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1644: Magda opuszczona przez Budzyńskiego. Napalony i pijany Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

Chwilę później w 1650 odcinku "M jak miłość" ojciec Uli straci przytomność, ale odzyska ją na chwilę i zacznie błagać córkę o wybaczenie.

- Chcę cię przeprosić... za wszystko - zacznie umierający Jakubczyk. - Nie proszę o wybaczenie, bo na to nie zasługuję... Byłem złym człowiekiem i zmarnowałem życie swoje, ale przede wszystkim twoje. I już za późno, żebym mógł cokolwiek naprawić. Ale jesteś młoda, całe życie przed tobą... 

Jakubczyk w ostatnich słowach wyzna Uli w 1650 odcinku "M jak miłość", że napisał testament, który ma być zadośćuczynieniem wszystkich jego grzechów. - W nim jest wszystko... - powie cicho Jakubczyk.  Chwilę później Jakubczyk trafi karetką do szpitala. 

Po kilku godzinach walki lekarzy o życie Jakubczyka w 1650 odcinku "M jak miłość" doktor Grzegorz (Janusz Onufrowicz) przekaże Uli tragiczną wiadomość...

- Bardzo mi przykro, Ula, twój ojciec zmarł, dosłownie przed chwilą. Na skutek choroby podstawowej doszło do ostrej niewydolności oddechowej i zatrzymania krążenia... Robiliśmy wszystko, ale się nie udało - poinformuje lekarz.

Tego wieczoru w 1650 odcinku "M jak miłość" Ula gorzko zapłacze w ramionach Bartka. Za wszystkie grzechy ojca, którego nigdy nie miała, za jego zmarnowane życie, za tym, że już nigdy nic nie da się zmienić. Ula wybaczy zmarłemu ojcu wszystkie winy!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2589: Michalina i Witek nagrają jak ohydny Ryman molestuje aktorkę w teatrze - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1645 ZWIASTUN. Ojciec Uli zabierze jej wszystko? Tragiczny wypadek Tadeusza po odejściu Oli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze