M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja wyrodną matką! Cała Grabina weźmie ją na języki po tym co usłyszy Kisielowa - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja wyrodną matką! Cała Grabina weźmie ją na języki po tym co usłyszy Kisielowa - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja wyrodną matką! Cała Grabina weźmie ją na języki po tym co usłyszy Kisielowa - ZDJĘCIA

2022-04-03 15:01

W 1650 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) wyjdzie na wyrodną matkę, która nie umie zająć się własnym dzieckiem! To Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) zainteresuje się tym, co dzieje się w leśniczówce, w której wcześniej urzędowali Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Zofia pomoże Łukaszowi (Jakub Józefowicz) i Argasińskej, ale żona Jerzego (Karol Strasburger) poczuje się jak nieudacznik. Zwierzy się ukochanemu, ze pewnie cała Grabina o niej plotkuje. Nie da się ukryć, że pani sołtys lubi rozpowszechniać niektóre informacje.

"M jak miłość" odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" Patrycja nie będzie czuła się najlepiej, a opieka nad Janem Lucjanem Norbertem (Aleksander Cacko) przyjdzie jej z trudem. Mostowiakowie bardzo zaangażują się w pomoc, a do leśniczówki zawita sama Kisielowa. To dzięki uprzejmości Zofii Patrycja i Łukasz mają gdzie mieszkać. Barbara (Teresa Lipowska) poprosiła przyjaciółkę o pomoc, a ona natychmiast zgodziła się odstąpić leśniczówkę, w której kiedyś mieszkali Sonia i Janek.

- Zrobiłam pulpety z indyka, to bardzo delikatne mięso. Pani Patrycja karmi, więc teraz musi uważać na to co je - powie Kisielowa w 1650 odcinku "M jak miłość". - (...) Jak wam coś będzie potrzeba, to dajcie mi znać - Kisielowa pokaże, że Wojciechowski może na nią liczyć. Gorzej, że Patrycja poczuje się jak nieudacznik. Stwierdzi, że nie umie zajmować się domem i dzieckiem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

Patrycja w 1650 odcinku "M jak miłość" będzie załamana. Dodatkowo dostanie wiadomość od Argasińskiego (Karol Strasburger). Chociaż Łukasz spróbuje pocieszyć ukochaną, ona uzna, że nic nie potrafi. Z pomocą przyjdzie także Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska).

- To jest jakiś koszmar, ja próbuję go karmić, on nie umie jeść, albo nie umie ssać i się oboje męczymy... (...) Ja się staram, ale nie umiem się przełamać - powie sparaliżowana strachem Patrycja, ale Rogowska doskonale jej doradzi. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3410: Weronika znów zajdzie w ciążę, żeby Kacper nie dowiedział się o poronieniu - ZDJĘCIA

W 1650 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie miała wrażenie, że każdy uważa ją za wyrodną matkę. Łukasz postara się załagodzić sytuację i porozmawia z ukochaną. - Ja po prostu nie jestem przyzwyczajona, że ktoś się mną opiekuje, pomaga... Że mogę być szczęśliwa. Nie wiem czy na to zasługuję - wyzna smutno Argasińska. - Kto jak nie ty? Dla mnie i dla Jasia jesteś całym światem - wyzna Patrycja. Patrycja zrozumie wreszcie, że Mostowiakowie czy Kisielowa jej nie oceniają, a po prostu starają się pomóc w trudnej sytuacji. 

M jak miłość. Argasiński po stracie Patrycji tylko pielęgniarce Bognie wyjawi swoją tajemnicę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze